Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet, ha megvan hozzá...

Sikerülhet, ha megvan hozzá az akaraterőm?

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni és megmutatni, hogy igenis jó csaj vagyok! Sokan mondták már, hogy szép arcom van, csak az alakomon kéne változtatni egy picit. 180 cm magas vagyok és olyan 75 kiló körüli. A lábaim hosszúak és vékonyak, ezekkel nincs is baj, na de a csípőm és a pocim... Szóval most elhatároztam, hogy nyárig lefogyok. Melyik diéta-torna kombináció a leghatásosabb?


20/L


2012. nov. 25. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
a leírásod alapján neked rejtett zsír felhalmozódásod van, tehát nem a fenekeden hanem a belső szerveid között van.... ezt sokkal könnyebb leadni, csak tarts ki légy erős !!
2012. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja, a viszcerális zsírokat könnyebb leadni? Vagy a hasi zsírt? Hallottam már, hogy sokkal nagyobb kockázatot jelent szív-keringési betegségek szempontjából a szervi zsírosodás, de hogy könnyebb lenne leadni.. még soha, semmilyen kutatás eredményeként nem láttam, de hát mindig tanulunk valamit, nem?


Kérdező, nem akarat kérdése. Ha a világ legkitartóbb embere vagy, rossz terv mentén lehet 5 év alatt sem fogysz le.. persze lehet hogy igen, de ez csak a szerencsén múlik.


Jó terv mentén meg nem kell akaraterő. Ne egyél kenyérféléket, gabonákat, tejféléket. Fogyassz húsokat, zöldségeket (kivéve a magas keményítő tartalmúakat pl. krumpli, kukorica). Ennyi.

2012. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!