Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs akaraterőm! Mit tegyek?

Nincs akaraterőm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A csipőmön már elég régóta felesleg van..tavaly nyáron már fogytam belőle, mert szinte minden nap konditerembe jártam aerobik stb eddzésekre, és erőfeszítés nélkűl lejöttek a kilók, mert akkor meg mashol is volt felesleg..ugyanugy sokat ettem, es megis lefogyam..de maradt egy pici, amit sehogy se tudok elimadkozni magamrol..nincs akaraterøm..mit tegyek?
2012. nov. 1. 23:44
 1/5 anonim válasza:

Bár konkrétan a fogyókúra terén tapasztalatom nincsen, az akaraterő-hiánnyal már én is többször szembesültem. Ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy ha megteszem, amit kell, megjutalmazom magam valamivel, amit nagyon szeretek.

Például ha tanulok egy órát, utána elolvasok egy fejezetet a kedvenc könyvemből, ilyesmi.

Kipróbálhatod, hogy minden olyan nap után, amikor betartod az előírásokat, kedveskedsz magadnak valamivel (:

2012. nov. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez a kérdés engem is érint. Kedves 1-es válaszoló tetszik az alapötlet, de mi van akkor ha mi mondjuk egész nap a kedvenc könyvünket olvassuk és azt nincs akaraterőnk abbahagyni? Hogy vegyük rá magunkat?
2012. nov. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xy333 válasza:

Egyszerűen gyengék vagytok. Döntsétek el mit akartok.


Kezdetnek olvassatok és/vagy nézzetek Csernust.

2012. nov. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem eleg a motivacoid az akarateröhöz, es emiatt lehet. Alapjaban veve te magad is elmondod, hogy azon a picike szepseghiban kivül, elegedett vagy magaddal... Tehat nem igazan zavar teged, igyis jol nezel ki, az csak egy picike szepseghiba, tehat ha nem valtozol többet, ugy is jo. Akarateröhöz motivacio kell. Magambol indulok ki. 140 kg voltam. Nem tudtam fogyni, mindig visszahiztam amit leadtam, 1 - 2 honap utan nem volt eleg az akarateröm, hiaba neztem ki merhetetlenül szarul, nekem maga a kinezet nem volt eleg motivacio, mert ferjnel voltam, aki ugyis szeretett ahogy vagyok, van egy szep okos kisfiam, neki is tök mindegy volt, hogy anya big fun meret, vagy xs. Aztan beteg lettem... Pajzsmirigy gondok, szivproblema, hormon problema 26 evesen... Amikor az orvosom mütetre jegyzett elö, es azt mondta, hogy ha nem fogyok le, es nem javul az allapotom nem sok evet josol nekem, na az eleg karateröhöz celok, es igazi motivacio kell!!! 28N
2012. nov. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

a pap

ez a titok című könyvben olvastam

a módszer szerint lásd magadat úgy ahogy szeretnéd vegyél olyan ruhákat amelyek a kívánt testalkatodhoz illik sőt a mérlegre ragaszd ki a kívánt testsúlyodat minden fejben dől el.

2012. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!