Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nincs akaraterőm?

Mit tegyek ha nincs akaraterőm?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni de a diétákhoz nincs akaraterőm és azthiszem azért mert jól érzem magam ahogy vagyok de közbe tudom hogy fogynom kéne. Úgy érzem hogy a csoki, süti megvonást nem birnám mert nagyon szeretem az édességeket. Nagyon nagy fogyást nem akarok csak egy kicsit amitől jobban érzem magam. Segítsetek! Mit tegyek hogy megjöjjön hozzá a "kedvem"? Milyen diétát ajánlotok?
2012. máj. 7. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

erre milyen választ vársz? ha nincs akaraterőd, azon nem tudunk segíteni. amíg te magad nem érsz el arra a szintre, hogy változni akarsz, és véget akarsz vetni a tespedésnek és zabálásnak, jó alakú akarsz lenni és ezért hajlandó vagy ÁLDOZATOKAT HOZNI... akkor menni fog. most mi fontosabb, édességet zabálni és növeszteni a segged, vagy hogy akaraterővel megállni, és elérni a jó alakot, csinosnak és egészségesnek lenni? te döntésed... de szerintem elég egyértelmű


egy volt édességfüggő diétázó

2012. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szósincs tespedésről, zabálásról stb. Sportos típus vagyok mondjuk most már nem járok edzésre de attól a napi egy óra mozgás megvan(sőt többis). A bajom inkább azzal van hogy nem tudom magam rávenni a diétára mert nincs magammal különösebb bajom de közben azért azon gondolkozom hogy "ha vékonyabb lennék..." mi lenne.
2012. máj. 7. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen esetekre pedig van egy csomó szakember, például ő is:

http://www.youtube.com/watch?v=PE6y04LWEKU

2012. máj. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kicsit későn, nem tudom azóta hogy állsz vele, de próbáld meg úgy, hogy "megjutalmazod magadat" ha sikerül, és ez bíztatna rá. Nem tudom, hogy milyen fogyókúrára gondoltál, de ha pl nem eszel csokit, akkor bizonyos kilónként megehetsz 1-1 szelet/tábla csokit.Ha van valami amit régóta szeretnél, és most meg is tudnád venni akkor annyi akaraterő kell, hogy ne vedd meg addig, amíg nem fogysz le bizonyos súlyig... így csak arra fog sarkallni, hogy fogyj le, és a fogyás helyett a 'nem vásárláshoz' kell akaraterő
2012. jún. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!