Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hete 1360 kcalon vagyok,...

3 hete 1360 kcalon vagyok, mindennap 30-40 percet futok vagy tornázok és 2 kilót HÍZTAM? Mi a csudától? Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Tudom ez nem sok idő de jópárszor fogyóztam már és az első 2-3 hétben 1 kilót azért FOGYNI szoktam, nem hízni. Elegendő fehérjét fogyasztok.
2012. nov. 12. 11:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
vagy kevesebbet égetsz még ennél a bevitt kalóri mennyiségnél is, vagy tudnod kell, h az izom súlyosabb, mint a zsír, tehát ha izmot építesz, lehet, h kg-ra több leszel, de cm-rekben mérhetően kevesebb.
2012. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
na de ez az hogy centiben sincs változás, csak a derekamnál 2 cm de mindenem ugyanakkora..nem értem. Pontosan kiszámítottam súly alapján hogy mennyi az amivel fogyhatok, még mozgok is és nem ilyen lötyögősen...
2012. nov. 12. 11:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

3 hét alatt nem épül 2 kg izom "tornával", ezt biztosra vehetitek.

Ha már "jópárszor fogyóztál", az pontosan mutatja, hogy fogalmad sincs arról, hogy kellene lefogyni és táplálkozni.

Szerintem ebből kéne kiindulni.

2012. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg 48 kiló vagy, és a kalóriaigényed egyrészt minimális, másrészt nincs zsír amiből fogyhatnál.
2012. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
neem!! nem 48 kiló vagyok hanem 70. És 64-65 szeretnék lenni ez nem irreális. Nem azért fogyózok most mert GŐZÖM SINCS a táplálkozásról hanem mert terhes voltam és szültem majd szoptattam. Ekkor nyilván nem csökkentett kalórián és sok sok mozgáson éltem, annál is inkább mert veszélyeztetett terhes voltam. Szóval ha hasznosat tudsz írni, akkor írj légyszi.
2012. nov. 12. 12:14
 6/13 A kérdező kommentje:
177 cm vagyok ez lemaradt
2012. nov. 12. 12:27
 7/13 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem csúszott a kalória számolásba hiba?

Mert én is 2 hete csinálom. Én 80 ról indultam, és a kalóriabázison számolok. Ha van kedvem szoba biciklizek ha nincs akkor nem. 1500 kalóriát viszek be és nem mindig figyelek a fehérje-zsír-ch arányokra. És biztosan mennek lefelé a heti 1 kilók.

Szóval vagy alá lőttél az 1360 kalóriával, vagy nem pontosan számolsz. Nem égetsz el annyit mint amit beviszel. Kiszámoltad hogy 1360 kell neked a fogyáshoz?

2012. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen!!! Pont ott számolom én is!! A tornát futást épp hogy ALÁSZÁMOLOM a kalóriánál meg egy falat akármit IS LEMÉREM és beírom!! Nem értem...nem csalok!!
2012. nov. 12. 12:32
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ott számolom (számoltam) a kalóriákat. Beállítottam 1500-ra naponta + paleo szerint eszek. Egy hónap alatt lement szépen 4 kiló,erre meg egyszer csak megállt, egy hétig állt, utána elkezdett feljönni, úgy hogy 2 nap alatt 2 kilóval lettem több. Azóta majdnem fél kilóval vagyok több naponta! Semmit sem változtattam, ugyanúgy csináltam,mint előtte egy hónapig, nem volt félrevés :(

Mondjuk nekem sz@r a pajzsmirigyem, erősen alulműködéses, de egy hónap alatt olyan szépen ment le :( Ehh...

2012. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek ehhez, de nem lehet, hogy a terhesség alatt felborult a hormonháztartásod és még nem állt helyre? Bár elvileg, ha veszélyeztetett terhes voltál, gondolom minden nyavalyát kivizsgáltak.
2012. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!