Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap min.30 percet...

Ha mindennap min.30 percet tornázok futógépen Mennyi ido alatt sikerülhet ennyivel leadnom legalaább 10 kgt? 18/L

Figyelt kérdés
( nem az a futópad. Hanem az, amelyiken a kezed, lábad mozog. ) az ér valamit? Plusz ez mellé persze próbálok kevesebbet enni, s normálisabb kajákat. Jelenleg 165/88 vagyok.
2012. jún. 21. 23:53
 1/7 A kérdező kommentje:
jajj és 9 km/h sebességgel, 4km-t haladok a 30 perc alatt..
2012. jún. 21. 23:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon keményen csinálod 2 hónap.
2012. jún. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mit jelent az a nagyon keményen?
2012. jún. 22. 00:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk 2x csinálsz, napi félórát, és tényleg tartod a mérsékelt étkezést. Jó nem muszáj mindennap 2x fél órát futógépezned, de akkor csinálj mást..sétálj, takaríts, tornázz. Mindegy mit, csak mozogj. És ne koplalj, semmiképp. Egyél napi 5x keveset. Szerintem akár 15 is lemehet.
2012. jún. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem koplalok, mivel ha nem gondolok a kajára, akkor nem is érzem, h éhes lennék... ma pl. 1szer ettem rendesen, akkor se sokat, húst zöldséggel. ezen kívül csak gyümölcsöket
2012. jún. 22. 00:16
 6/7 anonim ***** válasza:

"9 km/h sebességgel, 4km-t haladok a 30 perc alatt.."


Mivel ez a "futógép" felülírja a matematika törvényeit, így akár holnapra leadhatod.

2012. jún. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

(Amire te gondolsz az az ellipszis tréner.)


Valószínűleg fogyás szempontjából ez kevés lesz. Ha zsírt szeretnél veszteni akkor heti 4-5x kell 40-60 percig csinálni ezt a fajta aerob edzést.


De a fogyás 90%-ban a megfelelő étrenden múlik, és csak a maradék 10% a gyakorlat. Testsúlykilogrammonként 2-3 gramm fehérje (csirke- pulykamellben, halban kb 20% fehérje van nyersen mérve), és nagyjából 200 gramm szénhidrát (rizsből és krumpliból fedezve, rizsben 70%, krumpliban mondjuk 20% a ch). Napi 5 részre elosztva nem egyben lenyomva, mind mellé mehet zöldség gyakorlatilag bármennyi. Ezen kívül 20 kilogrammonként 1 liter víz (igen, 100 kilósan napi 5 liter le kell hogy menjen). Plusz célszerű multivitamin, edzés után fehérjeturmix, de ez már csak hab a tortán. Ellenben feldolgozott élelmiszereket (cukor, liszt, tej - és minden amiben ezek származékai vannak kerülendő..).


De ez maga egy tudomány, és nem lehet néhány sorban leírni. Én megpróbáltam, ha megfogadod le fogsz fogyni, de ezzel munka van. Ha nem fektetsz bele munkát (és nem csak az edzésben, hanem főleg a kajálásba) akkor nem fog sikerülni. Heti -1 kg-nál többet pedig zsírból nem igazán lehet fogyni - ha ennél több megy le az izom és/vagy víz.

2012. jún. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!