Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet? Túlsok ez a súly?

Sikerülhet? Túlsok ez a súly?

Figyelt kérdés

167-170 cm, 74-75 kg... Engem zavar, de január óta csak 5kgt sikerült fogyni, már az óta csak salátát vacsizok, meg most már egyideje csak szómbaton eszem nehezet pl olajba sülteket,csokit, sütít stb......szerintetek ha nyáron minden este futok félórát/órát és hasonló diéta szerűséget tartok akk letudok fogyni szeptemberig olyan 60 max 68 kgra?

16/L


2012. jún. 3. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Van rá esély. Egyéntől függ. Én bármit ehetek mozgás nélkül, egy kiló se ragad rám. Valaki ha kihagy egy edzést, már meglátszik.
2012. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem szombaton se kéne hízó napot tartanod és egyébként ism inden curkot és feéhrlisztből készült dolgot 100%osan ki kéne iktatnod az étrendedből, és akkor biztosan meglenne.
2012. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!