Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így sikerülhet leadnom 5-10 kg-t?

Így sikerülhet leadnom 5-10 kg-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


168 cm vagyok és 60 kg. 5-10 kg-t szeretnék fogyni. Nem a gyorsaság a lényeg,hanem az,hogy tartós legyen. Heti 3-4 alkalommal szoktam tornázni,ami látszik is már az alakomon,de az étkezésre eddig nem igazán figyeltem,így kg-ban nincs nagy változás. Mivel a fogyás kulcsa az étkezés,muszáj változtatnom. Sajnos nagyon szeretem a péksütiket és az édességet,szóval mindent,amiben rengeteg a szénhidrát. Így ezekről nem könnyű lemondanom. A következő étrendet gondoltam ki.


reggeli: zabpehely tejjel és fahéjjal (+édesítő) vagy 2-3 db abonett felvágottakkal

ebéd: ami éppen itthon van,csak kisebb adag

uzsonna: cappuccino

vacsora: 2-3 db abonett felvágottakkal + zöldségek (uborka,paprika,stb)


Ehhez heti 3-4 torna. Mi a véleményetek róla? Így sikerülhet a tervem?


2012. máj. 28. 17:18
 1/1 anonim válasza:
igen. szerintem ezzel az étkezéssel és rendszeres mozgással sikerülhet. a lényeg az, hogy minél kevesebb cukrot vigyél be.
2012. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!