Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így sikerülhet 2...

Szerintetek így sikerülhet 2 hónap alatt leadnom 20 kg-ot?

Figyelt kérdés

Heti 4-szer járok teniszre és utána futok.

Reggelire csak joghurtot eszem,ebédre levest,vmi húst körettel és gyümölcsöt, nem vacsorázom( ha napközben nagyon éhes vagyok,megeszek egy müzliszeletet).

Ja,és minden este futok fél-1 órát a tenisz utáni futáson kívül is.

most vagyok 175 cm (kb.) és 64 kg...Szeptemberre legalább 45 szeretnék lenni.


Köszi a segítséget!

14/L


2011. júl. 2. 19:07
1 2
 1/11 ssup ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi melled :)
2011. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, de te nem vagy normális! inkább orvost keress, mert testképzavarod van!!! 175 cm-hez 45 kg kórosan sovány!!!! a mostani 64 az ideális. de ha anorexiás akarsz lenni, just do it...
2011. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Megközelítem onnan a kérdést, hogy te ezt a hül.yeséget úgy is el akarod érni, ha nem tanácsoljuk.

Mivel nincs kimondott felesleged, a szervezeted nem könnyen engedi el ezeket a kilókat, elsőként tartalékra kapcsol, és lelassul az anyagcseréd. Azaz: ezentúl kevesebbet kell enned azért is, hogy ne hízzál, soha többé nem ehetsz meg egy szelet csokit, egy sütit, egy tányér ételt, hogy ne rakódjon rád azonnal, életed végéig fogyóznod kell.



Másrészt: ami jelenleg csinálsz, az egyhangú, és nem fogod bírni. A műzliszelet hizlal, felejtsd el, aki fogyni akar, az éhes. Tessék tűrni!

Ebédre csak leves, és másodikat ne egyél.

Vagy csak egy szelet hús, ha grillezett (tehát olaj nélkül sütik, kevés fűszerrel, SÓ NÉLKÜL), hagyományos sülthús, rántotthús és társai felejtősek, köret alatt pedig ugye karikára vágott paradicsomot, uborkát, káposztát vagy fejessalátát értesz... nem krumplit meg rizst.

A gyümölcsben gyümölcscukor van, szintén felejtős.


Reggeltől estig éhes leszel, sokszor mozogni se lesz erőd, nem hogy futni. Esetleg pár ájulás is befigyel, a hajad hullani fog, és alig várod, hogy elérd a kívánt súlyt, és telezabálhasd magad. Közben egyre gyakrabban fog fájni a hasad, lesz hasmenésed vagy szorulásod, és vérezni kezd az ínyed.


Ezen kívül ingerlékeny és agresszív leszel a vitaminhiánytól, főleg hogy mindenki tömni fog, hogy egyél már.


A melledtől még időben vegyél búcsút, csinálj róla fényképet, hogy ilyened is volt. És üdvözöld a narancsbőrt és a striákat.

A vérzésed is rendszertelenné válik, ami vagy visszaáll, vagy nem.


Ezzel a tortúrával két hónap alatt kb. 12kg-ot tudsz majd leadni,legfeljebb, ennél egyéni adottságaidtól függően ez csak kevesebb lesz. A hosszú távú következményei egészségügyi szempontból elég kiszámíthatatlanok, annyi biztos, hogy a lelassult anyagcsere miatt vissza hízod karácsonyra a dupláját, vagy anorexiás leszel, mert rettegsz minden falattól, hogy meghízol.


20-at még abban az esetben sem adsz le, ha nem eszel egyáltalán semmit. Ennyit te kb. 1,5-2 év alatt tudnál leadni, személyi edzővel, és speciális étrenddel, meg méregdrága testkezelésekkel. Ahogy a "nagyok".

2011. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De jövőre új suliba megyek,ahol minden lány szupervékony,szupermagas,szupercsini....A régi sulimban én ilyen voltam,de az teljesen más volt.

Meg anya és a barátom is szokták néha mondani,hogy picit nagy a fenekem.

2011. júl. 2. 19:44
 5/11 anonim ***** válasza:
na, ha a 19:39-es magyarázatától sem térsz észhez, akkor tényleg nagy baj van
2011. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
de ne 20at figyi 156 cm vagyok és 47 kg...és igy is mondják h vékonyka vagy.....és tényleg! normális vagy...nézd meg googleban hogy egy nőnek az életkorához és magasságához mennyinek kell lenni hát neked nem 45!!! legyen már mit fogni rajtad....-.-
2011. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor csinálj sepckó edzést a farizmokra, de nem az a megoldás, hogy fogyni akarj...értsd meg, hogy neked nem egészséges sokat fogynod! izmosodj kicsit inkább. és ne hallgass ebben se anyukádra, sem a pasidra...úgy látszik, nem reálisan látnak téged
2011. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha a köv. sulidban a szupervékony csajok majd elkezdenek drogozni, meg kútba ugrani, te is mész majd utánuk, mint egy birka? nem érzed magad egyéniségnek? ne akarj másokhoz hasonlítani, és ne hozzájuk mérd magad!
2011. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
19.51 így van hallgass rá!!!!!
2011. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem már fájnak az ilyen kérdések. O.O
2011. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!