Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Menni fog diéta nélkül?

Menni fog diéta nélkül?

Figyelt kérdés
17 éves, 170 cm magas 53 kilós lány vagyok. Régen sokat sportoltam, abbahagytam, ezért "puhány" lettem az utóbbi pár évben. Vékony vagyok ugyan, de nem vagyok feszes, izmos, ezért elkezdtem az utóbbi időben keményen tornázni. Napi egy órát biciklizek, emellett pedig csinálok valami dvd-t (Rubint Réka, Béres Alexandra). Szép formám lehet így is, vagy muszáj odafigyelni a kajára? A súlyommal nincs bajom, nem akarok diétákba kezdeni, csak formás szeretnék lenni.
2009. aug. 12. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem baromi vékony lehetsz.Amennyit eddig ettél azt ezután is nyugodtan megeheted,a sporttól pedig izmosabb leszel.Kicsit irigyellek ám :)
2009. aug. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, nekem volt 1-2 kérdésem. Diétát én se akarok/tam követni, mert már az 50et is alig súrolom. Csak én fiú vagyok (nem nemvagyok semmi ferdehajlamú, csak nem zsíros akarok lenni, hanem izmos) én annyit tettem, hogy jobban odafigyelt kaja, kevesebb édesség, emellett bicaj, torna helyett futás, meg foci ilyesmi. Csak engem lehurrogtak hogy de diéta diéta. hát basszus diéta nekik nem anorexiás akarok lenni. szerintetek menne nekem is ezalapján? a jobban odafigyelt kaja= kevesebb zsíros meg szénhidrátos kaja.
2009. aug. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked is menne sőt.Annyit mozogsz hogy simán eheted a szénhidrátot is.Persze ahhoz nagyon aktivan kell sportolni,de az 50 kilódhoz ne akarj még koplalni is,mert baj lesz!
2009. aug. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Dehogy akarok koplalni! Soha nem tennék ilyet, mert nagyon imádok finomakat enni.:)

Amúgy elég sokat eszem, jól főz anyukám, meg az édességet is szeretem.xD

De arra odafigyelek, h ne este zabáljam halálra magam. Amúgy 3 éve 53 kiló vagyok, szóval nem nagyon hízom. De azért jobb lenne izmosnak meg feszesnek lenni.:D

2009. aug. 13. 00:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!