Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta nélkül megoldható?

Diéta nélkül megoldható?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni főleg fenékről vádliról és combról. A hasamat pedig kockásítom. Milyen gyakorlattokkal tudnék fogyni úgy hogy nem diétázok viszont egészségesen étkezem?
2011. jún. 24. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Fuss napi 4 órát, talán annyi elég.
2011. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát csak diétával lehet hasat kockásítani sajna:S
2011. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én a futás a biciklizésre cseréltem. A has kockásítás nem is fontos de a többi testrészről le kéne fogynom kicsit. Arra lennék kíváncsi hogyha napi 3 étkezéssel amikor olyat eszek ami nem hizlal lefogyhatok-e és hogy a futáson kívül van e olyan amit helyben elvégzek és ér is valamit.
2011. jún. 24. 09:41
 4/9 bix ***** válasza:
helyi fogyás nincs. kockás hashoz alacsony szénhidrátos diéta kell, mindenkinek kockás, csak zsír van rajta... hasazhatsz 14 órát akkor se leszel jobb sajnos. intervallumos kardió, és diéta. az egészséges étkezés meg mindenkinek mást jelent sajnos
2011. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"asazhatsz 14 órát akkor se leszel jobb sajnos" de talán annyival már megy valamire :)
2011. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó akkor maradok azoknál amit eddig is csináltam.
2011. jún. 24. 09:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Most az egyszer megcáfolnám bix válaszát (Bár lehet ez is egyénfüggő). Nővérem,soha nem volt elhízott, de volt rajta felesleg, lefogyott, majd kockás hasat akart:D


Naponta 1-1,5 órát hasazott (hasprés,normál felülés, meg még vmilyen:D) háát szépen látszódnak már neki a kockák :))

2011. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

[link]


Nekem ezek a videók nagyon bejöttek..napi szinten megcsináltam, volt olyan, hogy kétszer is. Nagyon sokat segített, már pár nap után láttam a változást:) Hajrá!!

2011. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
11:00 nekem is van már 4 kockám de fejleszteni szeretném. :D amúgy a videót is nagyon köszönöm.:) és a biztatást is. :D
2011. jún. 24. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!