Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta éhezés nélkül?

Diéta éhezés nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves fiú vagyok és egy olyan diétát keresnék ahol nem feltétlen kell éhezni. tudom magamról , hogy hamar megtörnék épp ezért keresek ilyet.

196 cm vagyok és 105 kg. az orvosom szerint olyan 10-15 kg fogyás elég lenne. rendszeresen járok konditerembe szóval a mozgás adot..

kicsit hülyén fogalmaztam remélem értitek mit szeretnék. Előre is köszönöm a segítséget.


2011. aug. 27. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a napi ötszöri kis adagot, de nekem pl ez a módszer egyáltalán nem jött be. Mindenkinek egyénileg kell kitapasztalni, mire van szüksége, és mi hogy hat rá. Talán neked bejön, de azis lehet, hogy nem. A lényeg, hogy kevesebb szénhirdátot, több fehérjét, és nagyon sok zöldséget, gyümölcsöt egyél.
2011. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 reptoid tudós 2 ***** válasza:
Csokit, chipset, üdítőitalokat és hasonlókat ne egyél/igyál.
2011. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem , köszönöm. még annyi kérdésem lenne , hogy én szeretem a szénsavas vizet de olvastam sok helyen , hogy menteset ajánlanak. ennek van valami szerepe vagy szokjak rá inkább a mentesre?
2011. aug. 27. 23:40
 4/5 reptoid tudós 2 ***** válasza:
A mentes egészségesebb, jobban kíméli a gyomrot.
2011. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is össze kellene írni a napi kalóriabeviteled és a napi kalóriafelhasználásod.

Aztán a bevitelt kellene csökkenteni,azon belül is a szénhidrátot,fokozatosan 2-3 hetente 3-400kalóriával.

Napi 6 fehérjedús étkezést állíts össze.

Ha nem vagy képben a kalóriaszámolásban,nincs konyhai mérleged,akkor tanuld meg szerezd be.

2011. aug. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!