Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Zumbáról?

Mit gondoltok a Zumbáról?

Figyelt kérdés
Szerintetek zumbával lehet fogyni? Sikerült már valakinek? Érdekelnek a tapasztalatok, jók és rosszak egyaránt :)

2012. okt. 28. 13:14
 1/9 anonim válasza:
100%

Szia


Csak megakadt a szemem a kérdésen, de annyira nem ismerem a témát. Főnöknőm jár naponta egy órát talán, mellette odafigyel az étrendjére, kevés szénhidrát, cukor, stb. Zöldségeket eszik főleg, mindig máshogy elkészítve, és szépen alakul vele. Tehát ha elég kitartó vagy hozzá, akkor igen lehet vele fogyni.

2012. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer kipróbáltam, és nagyon élvezetes. Mivel ez intenzív, zsírégető edzés, biztos vagyok benne, hogy lehet vele fogyni!
2012. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Zsírégetésre alkalmatlanok az ilyen ugrabugra mozgások. Ez egy tévhit. Főként vizet és izmot veszítesz vele. Még nem hallottam női fitness vagy annak valamelyik alkategóriájában induló versenyzőt, hogy a nevét adta volna hozzá, vagy ezzel készült volna fel versenyre. Miért hiszik az emberek, hogy ők nem azt használnák, ami szórakoztatóbb és egyszerűbb, ha létezne olyan? Szerintetek élvezik szopatni magukat a súlyzókkal, aerob edzéssel és kemény diétával? Ööö... Tényleg logikus. Ráadásul ők jól néznek ki...
2012. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy egy átlagember sportjának nem a fogyásról kellene szóljon, hanem a számára tetsző, élvezetes kikapcsolódásról. Ne akkor sportoljon amikor fogyni akar, hanem az egészsége érdekében rendszeresen. És mivel kevesek közölünk élsportolók bármilyen mozgás megteszi! Ha vki kevésnek érzi, ösztönösen erősebb, intenzívebb mozgás után néz. Így lesz a sétából kocogás, kocogásból meg futás. A fogyás 70%-a az étkezésen múlik egy sima halandó számára egy avargereblyézés, gyaloglás is elegendő heti 3-5x ahhoz, hogy ne tunya, tévé előtt szétfolyt paca legyen. A súlyzózás, zumbázás mind kiváló, ha rendszeres és van mögötte megfelelő étrend. Ne keltsük már senkibe azt a téveszmét, hogy csak a testépítés ér valami kerek e világon!
2012. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én jártam egy évig.Az elején fogytam 2 kg de ennyi.Amúgy jól megizzasztott ,formában tartott,a végén mindig nyújtottunk úgyhogy testmozgásnak tökéletes fogyni meg csak úgy lehet ha sport mellett az étkezésre nagyon odafigyelsz.
2012. okt. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2012. okt. 28. 18:52
 7/9 anonim ***** válasza:
- 10 kilónál tartok eddig. Imádom. Én az "eredetit" nyomom, Beto Perez DVD-ire, imádom, nagyon jó.
2012. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és ezt mennyi idő alatt érted el?
2012. okt. 29. 09:49
 9/9 anonim válasza:
én szeretem, de csak mint kikapcsolódás az olyan napokon, amikor nem edzek. Élvezetes táncos ugrabugrálás, de nem több.
2013. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!