Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Lifetilt...

Mit gondoltok a Lifetilt körül kialakult hisztiről? Valós alapja lehet vagy savanyú a szőlő egyesekenek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 22:55
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
64%
b@szki, hetek óta ezt a blogot keresem, mert tesóm mutatta egyszer, csak nem emlékeztem a nevére. köszi!
2012. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
szivesen :)
2012. okt. 24. 23:12
 3/39 anonim ***** válasza:

Miféle hiszti?


Bocsánat a tájékozatlanságomért, de csak kb 1 hete akadtam rá a blogra. Annyira nem vagyok elájulva tőle, az író stílusa számomra kissé alpári, bár találtam 1-2 használható (otthon végezhető) edzéstervet, amit majd ki is próbálok.

2012. okt. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
79%

Arra a hisztire gondolsz, hogy az emberke nem edző de pénzért edz embereket, és úgy egyébként egy arrogáns shegg? :) Ráadásul előre a pénzt, oszt akkor rúg ki a programjából amikor akar? :)

Egyébként igaza van a pasinak, aki olyan hülye hogy ezért fizet, azon keresni kell. :)

2012. okt. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
37%

Nem tom milyen hiszti..

A lifetilt technikailag működik, csak sz.ar ötlet a kalóriaszámolgatás, túl sok edzés.. nem életszerű, tinilányoknak van ilyenre idejük, de egy normális ember (dolgozik, tanul, komoly edzése van) egészségesebb és élhetőbb, ha alacsony ch bevitellel, tej és gluténmentesen eszik. Ennyi. (nincs benne olyan üzlet, ez igaz)

2012. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
45%

téged már megint marhára nem kérdezett senki, paleodoki. a kérdés úgy szól ,hallottál-e a lifetiltes hisztiről, ehhez képest itt is rázendítesz a mondókádra, ami senkit se érdekel és nem is erre vonatkozott a kérdés. beszarok komolyan mondom...

többieknek: szerintem arra a hisztire gondol a kérdező ,hogy egy blogon szerepelt lány kipakolt a blogjában, facebook üzenetekkel meg egyéb bizonyítékokkal együtt a főnökúrról...

2012. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
be tudnád linkelni azt a blogot? engem érdekelne :D
2012. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

lifetilt.blog.hu

hiszti a Facebookon

2012. okt. 25. 20:27
 9/39 anonim ***** válasza:
Igen, de engem a csaj blogja érdekelne, amiben kipakolt!
2012. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
2012. okt. 25. 22:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!