Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Lifetilt...

Mit gondoltok a Lifetilt körül kialakult hisztiről? Valós alapja lehet vagy savanyú a szőlő egyesekenek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 22:55
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

De erről már Tomi is leírta a véleményét:


[link]


Egyre szimpatikusabb ez a srác. :)

2013. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Haha nekem is :D
2013. jan. 15. 23:00
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
A csávó edzésterve jó, ez kétségtelen, jól motivál, viszont egy mérhetetlenül nagy gennyláda személyiségileg. Az általad olyannyira kedvelt Tomi egy douchebag, akimindig úgy kveri a lapokat, ahogy neki tetszik, és jelenleg abból él, hogy manipulálható, gyenge személyiségű fiatalok zsebéből lopkodja ki a pénzt.
2013. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Nem tudok a hisztiről, viszont ezt a lifetiltes dolog nekem nem fekszik. Elhiszem hogy az a csávó életének értelme, hogy számolgatja grammra a fehérjéket meg nem tudom mit, de egy normális ember normális élettel ezt nem tudja sokáig csinálni. Mindenki tudja hogy hogy kéna normálisan étkezni, csak a lustaság tart vissza (engem is). Ilyen drasztikus diétát vagy fogyókúrát fölösleges csinálni, mert már első reggel elmegy az életkedved, amint abbahagyod olyan boldog vagy hogy visszaállsz a régi sz-rokra. Fél órákat kéne számolgatni egy-egy étkezés előtt...

Étkezz egészségesen és nem kell +- 50 kalórián, x szénhidráton lovagolni... Mindenki tudja hogy mit nem kéne megenni.

2013. jan. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Aki gennyládának tartja:ismered személyesen?kíváncsiságból kérdezem nem kötekedésből mielőtt megsértődik valaki
2013. jan. 18. 06:39
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Jó dolog lenne ez a lifetilt, ha nem ilyen tapló, bicskanyitogató stílusban osztaná az észt ez a Bence gyerek! Lehet őszintének lenni kevésbé tahó módon is. Komolyan, elkezdek olvasni egy bejegyzést, ami érdekel, de már a felénél abbahagyom, mert felb@ssza az agyamat ez internetes keménykedés. Amikor vmi interjú volt vele, ott bezzeg milyen kis visszafogott, csöndes nyuszi volt. No comment.


De mondom, az tök jó, hogy van egy ilyen 'mozgalom', csak a stíluson volna mit alakítani.

2013. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 Szergej55 ***** válasza:
100%
Szerintem ez lájftiltes gyerek egy kis f****opó gennyedék, de hát ez van, nem vagyunk egyformák.
2013. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Ez férfi féltékenység ?
2013. aug. 17. 14:57
 39/39 benazor válasza:
Nem rosszak a Lifetilt termékek csak nagyon felülárazottak. Kollagenjuk pl 9000, míg a Panda Nutrition kollagénje csak 3990 és ugyanugy 100 szem és 500 mg. Vicces, hogy ennyien bekajálják az LT-t:)
2021. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!