Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Lifetilt...

Mit gondoltok a Lifetilt körül kialakult hisztiről? Valós alapja lehet vagy savanyú a szőlő egyesekenek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 22:55
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
2012. okt. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
6. válaszoló, olyan izé vagy :(
2012. okt. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
72%
Nekem ez a lány úgy tűnik, mintha csak egy numerára használata volna T. és ezt nagyon sérelmezi. A LT nem talált fel semmi újjat, ha kevesebb kalóriát eszel, mint amire szükséged van, fogyni fogsz. Ehhez nem kell sehova tartozni, és senkit se kell isteníteni. Szerintem T. senki fejéhez nem fogott fegyvert hogy kövesse az ő módszerét, vagy hogy küldjön magáról képeket. Akiken meg pénzt tud keresni, azok meg megérdemlik. Nem véletlenül áll naív tinilányokból a rajongótábora.
2012. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak: azért támadták, mert sokakat húzott le úgy, hogy nem nyújtotta utána a beígért szolgáltatást, pl semmiféle állapotfelmérés nem volt, se személyre szabott étrend, viszont lazán legombolt érte 40 ezret. emellett mindenkit futni küldött, azt figyelmen kívül hagyva, hogy így szét fog menni sok lelkes LT-hívő és programban résztvevő térde. megfelelő szakértelem nélkül okoskodott, és már akkor pénzt csinált belőle, amikor még be se volt jegyezve a cég. és az egyik fő kiábrándító ok: vizet prédikál, bort iszik. nem fut runtilteken, nem csinál programot és amellett, hogy folyamatosan szétalázza a nőket, akik nem bírják a diétát, ő maga is összevissza eszik.
2012. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Ok.Kicsit feszegessük még ezt a témát,engem nagyon érdekel:

Mi történt valójában?mert ugye tételezzük fel hogy mindenki felnőtt ember, és a saját döntéseiért felelős:ergó nem futok ha fája térdem stb

De miért is kell ez a lejáratás?Személyes ok lehet?

2012. okt. 26. 22:19
 16/39 anonim ***** válasza:
61%

Nem hiszem, hogy személyes, inkább csak nem akarja, hogy más is úgy ráfázzon mint ő.

Mondjuk szerintem aki annyira buta hogy ennek a nyilvánvalóan hozzáértés nélküli arrogáns, egoista, mindenkit semmibe néző embernek fizet, az meg is érdemli. Az embereket a saját butaságuktól nem lehet megmenteni. De ha valaki olvassa (márpedig sokan olvassák), akkor esetleg pár naív tinilányt visszatarthat attól, hogy saját kárán tanuljon.

2012. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Csak ez a durva gyűlölet nekem fura...kiváncsi lennénk hogy nem e annak van igaza aki szexet lát a háttérben?
2012. okt. 26. 22:48
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
persze, az is közrejátszott, hogy a csaj kicsit belezúgott tomiba, ő meg csak az üzleti ügyei intézésére használta, meg alig foglalkozott vele... de ezt bevallotta a bejegyzésben is.
2012. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Én hihetőnek tartom a lány történetét, csak azt nem értem, hogyha annyi embernek ment tönkre a térde, és többeket nem fogyasztott le, csak éheztetett, akkor miért nem borul ki már a bili? Biztos vagyok benne hogy több száz ember jelentkezett már hozzá. Ezek az emberek hol vannak? Félnek kiállni a nyilvánosság elé? Valamint a K. és R. is ilyen link ember lenne, mint a T.? Vagy ennyire jól csinál mindent hogy senki nem lát át rajta? De simán elhiszem hogy T. lelki sérült, és minden lányt kihasznál, amit vissza fog kapni egyszer az élettől, de akkor miért állnak ki mellette mégis olyan sokan?
2012. okt. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Lelki sérült....

ugyan már!Az "Új" LT társaságban pedig maximálisan megbízom...nem ismerem őket szemályesen de szimpatikusak,nekem egyébként Tamás is..Mondjuk Én nem kezdtem el futkosni fájós térdel pedig nincs nagy túlsúlyom.

az önállóság teljes hiánya egyes emberekben felháborító!

2012. okt. 27. 11:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!