Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MIt gondoltok az úgynevezett...

MIt gondoltok az úgynevezett csalós napokról? Mennyi fér bele mikor, tartotok ilyet?

Figyelt kérdés
természetesen diéta alatt gondolom
2012. okt. 20. 22:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%
Nem fér bele. Sosem tartottam, és nem is fogok.
2012. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

köszi hogy válaszoltál

nem tudom hogy van e értelme

2012. okt. 20. 22:45
 3/23 anonim ***** válasza:
26%
mi az a csalós nap?
2012. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Malats válasza:
100%
Szülinap, karácsony volt amit anno ilyen napoknak használtam. belefér , pár naptol még nem veszik oda az éves munka.
2012. okt. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
amíg tartott a diétám fogyósfázisa, addig egyáltalán nem. ahogy lement a felesleg nagy része, és jött a nyár a nyaralásokkal, bulikkal, már kevésbé voltam szigorú, heti 2 csalós nap simán becsúszott. sajnos mostanra eléggé elszaladt velem a ló, van, hogy semmi alkalom nincs, csak itthon ülök, és úgyis bezabálok heti 2-3x... nagyon nem jó ez, szóval visszaállok a szigorúságra és a fogyásra. én nem javaslom a kezdeti szakaszban a csalónapot semmiképp...
2012. okt. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

az attól függ,hogy sportoló csinálja,vagy csak sima diétázó.

utóbbinak felesleges,mert az a fajta diéta nem olyan megterhelő,hogy ne tudná tartani.

sportolóknál,pl a testépítőknél,viszont alap,az un csaló nap,és teljesen egyéni,hogy kinél hogyan működik ez.

van akinek 3-4 nap után teljesen ellaposodik az izomzata,és célszerű betenni egy ch dúsabb napot.

van akinek elég a heti 1 ch visszatöltés.

és van olyan is,aki egész diéta alatt hintáztatja a ch-t.

pl hétfő 60g,kedd 80g,sze 100g,cs 120g,p 100,szo 80g stb.

2012. okt. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Most akkor diétázol vagy nassolsz. Választanod kell.
2012. okt. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha kalóriaszámolós diétát tartasz, akkor az nem baj, ha NÉHA egy-egy napo többet eszel, mint a tervezett, mert több hetes idöszakra nézve kiegyenlitödik.

Igy nézve a csalós nap nem árt igazán, de csak akkor nem, ha ez nem hetente többször fordul elö.

Viszont ha valami alkalom van (születésnap, karácsony, stb), akkor EGYSZER ehetsz többet, mint az elöirt adag, de ez akkor sem jelenti azt, hogy "agyonzabálhatod" - bocs a kifejezéért - magad, hanem csak azt, hogy VALAMIVEL többet ehetsz, mint másik napokon. Nekem ebbe a kategóriába tartozik az is, ha olyat eszel, ami ugyan nagyon hizlal, de rákivántál: pl. csülökpörköltet a legtöbben kihagyják, de ha egyszer jót eszel belöle, attól még nem fogsz visszahizni, viszont utána egy ideig megint kibirod enélkül.


Annak ugyanis semmi értelme, hogy bizonyos ételeket teljesen kiiktasson az embert, mert idövel annyira rákiván, hogy ha elékerül, akkor nem tud megállni EGY adagnál, hanem megeszik egy nagycsaládra méretezett kondérnyit.

2012. okt. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,várom még a véleményeket
2012. okt. 21. 10:02
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
na én egy éva valtottam életmodot, csak olyan ételeket eszem amibe fehérje zoldsegek gyumolcsok vannak, a liszt teljesen kizarva. DE havonta egyszer csinalok pizza napot, ilyenkor reggeltol estig pizzat eszek, és nagyon jot tesz az anyagcseremnek ami ha néha lelassul ilyenkor felporog..
2012. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!