Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MIt gondoltok az úgynevezett...

MIt gondoltok az úgynevezett csalós napokról? Mennyi fér bele mikor, tartotok ilyet?

Figyelt kérdés
természetesen diéta alatt gondolom
2012. okt. 20. 22:38
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nekem minden válasz hasznos megkérnék mindenkit hogy ne itt élje ki magát
2012. okt. 21. 11:13
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Komplett csaló napokat nem szoktam tartani. Mivel a családban anyuval ketten diétázunk csak, a család többi tagja más ételeket eszik, ezért néha elcsábulok az illatoktól és a fogyis kajám helyett én is "normálisat" eszek úgymond, de csak keveset, az íze kedvéért inkább. :) (hétvégére jellemző)

Illetve akkor "csalok", ha nem tudom megoldani máshogy. Pl. jövőhéten egy disznótoros vacsorára vagyok hivatalos, a diétám miatt nem mondanám le, kibírni úgysem bírom ki, hogy ne egyek egy kicsit, ilyen helyen meg találj fogyis kaját... Szóval nincs választási lehetőségem, annyi hogy nem eszem degeszre magamat, csak egy keveset, módjával. :)


Egyébként mindennap bűnözök is valamennyit, a csokit nemtudtam végleg elengedni, egy-egy kockát megengedek magamnak napi szinten ha megkívánom.

Szerintem fontos, hogy az ember ne úgy diétázzon, hogy pattanásig feszüljenek az idegek és utálja az egészet, mert azt nézi mit nem ehet. Én fogyok és közben jól érzem magamat, így a legjobb. :)

2013. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Szülinapkor sajnos mindig becsúszik 2-3 (4-5 :D) sütemény. Ráadásul mindig én sütök, úgyhogy tudom, miben mennyi cukor meg zsír van ^^" Mindig van torta, aprósütemény és sós rágcsa is. Van, hogy egyszerre két szülinapos van, ilyenkor 2 torta van (mindenkinek olyat sütök, amit szeretne).


Persze vannak alkalmak, mikor nem érdekel az egész és bekajálok jókedvből (pl. levizsgáztam vmi nehézből, kutyám felébredt az altatásból, ilyenek) :D

2013. febr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 poiu ***** válasza:
Normális diétához leírják hogy lehet, vagy nem, és ha igen, akkor mennyit. A csak fehérjerendszerben nem csalós nap van, hanem csalós étel (cheat meal) - tehát nem reggeltől estig pizza, hanem egy kiadós pizza-ebéd. Megint étrendenkén változik, hogy mit javasolnak a kompenzálásra. Pl. másnap szinte csak fehérje, vagy szakaszos böjt. Az is gyakori tanács, hogy ezek ne véletlenül történjenek, érdemes megszervezni.
2013. febr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
köszi
2013. febr. 5. 08:17
 16/23 anonim ***** válasza:
Van olyan vélemény is, hogy a tiltott dolgok kivételével (édességek, rágcsák, péksütemények, stb) heti egyszeri "normál" étrend belefér.
2013. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Mirk ***** válasza:

Aki azt írta, hogy nem lehet tartani az le van pontozva, aki pedig azt, hogy lehet az 100%.


Magyarul csaló napokat akarsz tartani és itt várod a megerősítést.

Csalj nyugodtan amikor akarsz!

2013. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
nem pontozok....nem kell megerősítés...hosszú ideje diétázó emberek véleménye érdekel,Én 2 hetente tartok 1 napot
2013. febr. 5. 22:26
 19/23 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy ha édességet akarok enni, akkor simán megeszek egy tábla csokit, de akkor aznap csak zöldségeket eszek mellette. Amikor nincs édesség ehetnékem, akkor a normális diétás kaját eszem, ami zöldséget, gyümölcsöt és fehérjét is tartalmaz. Aztán ha megint megkívánnám a pizzát például, akkor szintén utána a nap többi részében pl. csak répát ennék. Olyan, hogy egész nap degeszre esszük magunkat, az évi 4 alkalom, anyum szülinapja, apum szülinapja az enyém, és a falunap, de de ezt le is adom a rákövetkező hétben.
2013. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 poiu ***** válasza:
Egy egész nap csalás sok, egy egyszeri csalás hetente belefér. Ha előre megtervezed, akkor jutalom és pozitív, ha csak úgy belesodródsz akkor bűntudat és kompenzálás.
2013. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!