Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Rekara erdemes tornazni?

Rubint Rekara erdemes tornazni?

Figyelt kérdés
Kihangsulyoznam, hogy nem akarok fogyni, csak kicsit formasabb szeretnek lenni. :)
2012. okt. 24. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Rubint Rékára semmit se érdemes.
2012. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
arra semmit:)max norbira:=0
2012. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
esetleg rékán
2012. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Viccesek vagytok, de nem lettem okosabb.:D
2012. okt. 24. 13:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Ártani biztosan nem fog, elvileg érti a dolgát. De csodát se várj, nem talált fel semmi újat. Inkább csak jól spanolja az embert.
2012. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nyáron megvettem az "Add önmagad" dvd-jét, ezen 2x20 perc torna van, amit 1 héten 3x kell megcsinálni, és a végén néhány diétás tanács, amik abszolút betarthatóak. 2 hét alatt -5kg-ot ígér, ha betartod a diétát is!

Én nem tartottam be olyan szigorúan a diétát, ezért csak 4kg-ot adtam le, 3 hét alatt, de azt azóta is tartom! A vádlim, a combom és a popsim elkezdett szépen izmosodni, és kerekedni! :)

Én a "lassú víz partot mos" híve vagyok.

2012. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! :) meg azt szeretnem kerdezni, h en ezzel fogyhatok? mert azt nem szeretnek... sot.. inkabb meg egy 4-5 kgot hizni. szoval csak formasodni szeretnek:)
2012. okt. 24. 16:49
 8/8 anonim válasza:
Akárki akármit mond Réka tornája gyilkos. Ránézésre lehet nem tűnik annak de engem kicsinált. Egy hónapig toltam én is az "Add önmagad " dvdjét. Hatásos! Elszántság és kitartás kérdése az egész. Engem ő jobban motivál mint Norbi. És nem azert csinált ki a torna mert biztos egy lusta zsircsomó vagyok.. Hanem mert mindent pontosan úgy csináltam ahogy mondta. Ha nincsenek súly gondjaid sztem a diétát kihagyhatod. Arra akkor nincs szükséged csak tornázz. Bár ha tehetném inkább konditerembe izzadnék, de egyenlőre marad az itthoni torna
2012. okt. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!