Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom melyik tábornak...

Nem tudom melyik tábornak higgyek: Érdemes Rubint Rékára tornázni vagy sem?

Figyelt kérdés

Nem csípem a nőt, de az ismerőseim istenítik. Itt is olvasgattam a kérdéseket, de sokan nem ajánlják itt. Most akkor kinek higgyek? :D

A 40 perces aerob edzés mellé keresek kiegészítést, eddig a pilates mellett voltam, de azt csak angolul találtam a neten. Itthon meg van a tesómnak RR dvd-je.

Mit ajánlotok?


2012. aug. 18. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér! Nem veszíthetsz vele semmit. Ha kipróbálod és nem tetszik,max elkezdesz nézni valami mást,és azt csinálni! Azt úgyis te és a tested érzitek,hogy mennyire jók a gyakorlatok,vagy mennyire hasznosak!
2012. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

A testépitök nem ajánlják, mert NEKIK csak a testépités az EGYETLEN dolog, amiért élnek, ez a vallásuk.


A hétköznapi nöknek, akik nem akarnak feltétlen izomkolosszusok lenni, azoknak voiszont kimondottan jó, mert nem vastag, hanem formás izmokat épitesz fel vele, idövel KARCSÚ leszel, és nem vágómarha kinézetü.

2012. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A semmilyen mozgáshoz képest tényleg nagy változást tud okozni a dvd-ire tornázás!

A legtöbb amúgy is egy kaptafára készül, elég hasonló gyakorlatok vannak. Ha nem szimpatikus, akkor keresel másikat.

Időnként amúgy is érdemes váltani, hogy ne legyen unalmas, így lesz lehetőséged saját összehasonlításra.

2012. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Figyelj, ártani nem árthat, próbáld ki egy darabig :)
2012. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Most egy nagy titkot fogok elárulni neked: bármire érdemes tornázni.
2012. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem íróhoz, mindegy mire tornázol, a lényeg, hogy mozogj... a fontos az, hogy jól érezd magad közben... ha RR nem szimpatikus, akkor keress valaki mást, ott van Béres Alexandra, Bíró Ica, Mészáros Réka, Sinkó Andrea és még lehetne sorolni tovább

Dallos Ági-nak van pilates-e, az tuti nem angol...

2012. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

igazából nem világos a kérdés.

az edzés az edzés,az egészségedért edz elsősorban,rr meg jobb,mint a semmi.

ha meg az ismerőseid a kinézetét istenítik,az persze nem a tornáktól olyan,hanem a súlyzós edzéstől és a szálkásító diétától,de gondolom ez eléggé egyértelmű.


a 2.válaszoló meg nem is értem miről beszél,akkora szélsőséges téveszmét vázolt fel.

figyu már!

ez az a csajszi,aki legyőzte rr-t a fitt modell versenyen,ő heti 6x edz konditeremben súlyzóval-

[link]

ilyen egy vágómarha szerinted?:DDD

2012. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bármilyen mozgás jobb, mint semmi mozgás!
2012. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ha eltudod viselni azt a randa asszonyt akkor cs tornazz ra nyugodtan, sport sosem art, en szemely szerint allergias vagyok rá meg a ferjere is..
2012. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne hallgatnod senkire, tapasztald ki, hogy neked jó- e és egyszer majd Te is valamelyik tábort erősítheted. Én januárban kezdtem el (napi 20 perc önmagadért), soha többé nem hagyom abba. Szemmel látható a változás, nekem mindegy ki hogyan ócsárolja. :)
2012. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!