Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom melyik tábornak...

Nem tudom melyik tábornak higgyek: Érdemes Rubint Rékára tornázni vagy sem?

Figyelt kérdés

Nem csípem a nőt, de az ismerőseim istenítik. Itt is olvasgattam a kérdéseket, de sokan nem ajánlják itt. Most akkor kinek higgyek? :D

A 40 perces aerob edzés mellé keresek kiegészítést, eddig a pilates mellett voltam, de azt csak angolul találtam a neten. Itthon meg van a tesómnak RR dvd-je.

Mit ajánlotok?


2012. aug. 18. 21:14
1 2
 11/17 Szoondiii ***** válasza:

ha nem csíped, miért az ő edzését csinálnád? vannak nála sokkal jobbak.

Zuzane bodyrock tv edzései, például.

már ha nem akarsz egészséges mozgást csinálni, mint a jóga, pilates, callenetics, taichi, esetleg az úszás.

2012. aug. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nincs pilates dvd-m. Angolul találtam a youtube-on, és mivel nem értek mindent, nem szeretnék valamit elrontani. :S
2012. aug. 24. 09:37
 13/17 anonim ***** válasza:
Minden mozgás jobb mint a semmi, max váltasz, ha nem tetszik:D
2012. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 poiu ***** válasza:
No de nem csak megfelelő dvd kell, hanem szerkó is. Vagy esetleg neki is lehetne vágni, csak úgy? Senki sem tudja megmondani, hogy mi jó neked, különösen, mert nem tudjuk, mi a célod. Átmozgatás, erősödés, fogyás, állóképesség, hajlékonyság? Szóval sok célért lehet edzeni, és ezekhez nem pont ugyanaz a mozgás a megfelelő. Vágj bele, közben nézelődj, kísérletezz. Szerezz társakat.
2012. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nem tudom, nem tornáztam még Rubint Rékára. De szerintem, ha elkezdesz sportolni, akkor mindenképpen olyat sportolj, amit szeretsz is csinálni :)
2012. szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs miért pontoztátok le a 2-at, a legértelmesebb választ adta ehhez a kérdéshez.

Ha nőiesen fogyni szeretnél Réka kiváló.

A leszólók többsége bodybuilder- Sárga kapszula fan, ami egy rendkívül kiváló, logikus és jól felépített olvasmány, csak nem azoknak akik fenékhájból szeretnének kicsit ledobni vagy nőiesebbek szeretnének lenni.

Tiszta szívemből ajánlom neked Rékát meg bármelyik legtöbb intenzívebb aerobikot.

2012. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem jók a Rékának a tornái ha lehalkítod a tv-t.:D A hangját én nem tudom elviselni. Ha rá tornázom akkor tv lehalkít és beteszek valami aláfestő zenét. Én még Béres Alexandrát is ajánlom. Neki is jó kis dvd-i vannak.
2012. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!