Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Arra vagyok kíváncsi, hogy...

Arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan lehet gyorsan és egyszerűen lefogyni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elhízva, de van rajtam egy kis felesleg amit le szeretnék adni. Nincs sok időm sportolásra, de amikor van akkor probálok mozogni. Szeretnék tőletek ötleteket kérni, hogy hogyan lehet sport nélkül is lefogyni, de csak az érdekel amiről tudjátok, hogy tényleg beválik! Egyértelműen szerintem nem csak én vagyok kíváncsi a véleményetekre és, ha itt leírjátok akkor remélhetőleg mások is tudnak majd egy két tippet ellesni! :)
2012. szept. 27. 08:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, bár a végére már elfajult a dolog, de azért én is hozzáfűznék valamit. A sport nem csak negatív dolog! Teljesen úgy álítja be (nem tudom, hogy hányadik válaszoló volt az), hogy a sport csak károslehet. Ez nem igaz! Első sorban már csak azért is pozitív, mert élvezzük. Én személy szerint szeretek lovagolni, táncolni és focizni, és egyáltalán nem úgy gondolok rá, hogy utálom, mert elkopnak a porcok. Másrészt csak mert szoktam ezeket csinálni, máris drogos vagyok? Nem minden sportolóból lesz élsportoló, és nem minden élsportolóból lesz doppingos, és nem minden doppingosból lesz drogos.

És még hozzá tenném, hogy egyetértek azzal aki azt mondja, hogy versengésre tanít, mivel én is eddig csak úgy tudtam elérni eredményt, hogy versenyszellem van bennem. És ez nem csak a sportra vonatkozik, hanem a szerelemben is egyaránt igaz. (persze nem kell teljesen félre érteni ezt) :) Sportal igenis lehet fogyni,és izmosodni is, csak nekem manapság kevés időm van rá. (Hozzáteszem, hogy a harcművészet SZERINTEM semmit sem ér, ha valaki le akar fogyni, legalábbis ez a saját véleményem, mert például aikidozom, és ott semmi olyat nem csinálsz amihez kéne izom, vagy erő. Szinte csak a csípődön van a lényeg, de mivel én nem rendszeresen sportolok, ezért ez a kevés aikido nem ér túl sokat....de nem mintha sok érne valamit...)

2012. okt. 3. 15:28
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

A 10. válaszoló beteg. Aki nem verseng, az elhullik? Ez nagyon barom rambó duma, de jól hangzik.


Megfelelő értékrendre és önismeretre van szükség. Verseny szellemiség mellett már meg sem értitek miről beszélek, téged Kérdező még át lehetne nevelni, tanítani (úgy érzem viszonylag fiatal vagy).


Hogy élvezed a sportokat, az egy dolog. A lovaglás amúgy sem sport, hanem közlekedési mód. A szabályok szerinti lóverseny a sport, ha megengedsz ennyi javítást.


Hogy felelőtlenül képes valaki sportolni vagy futni, az nem mutat mást csak hogy még gyermek, és felelőtlen. 30-60 éves korra majd nagyos sokan másképp fogják látni a dolgokat, inkább jógát vagy taijit választanának, hogy lehetőleg még tudják használni a lábaikat. Akkor már elképzelhető, hogy késő lesz.

Azt mondom, hogy mindent csak ésszel.

2012. okt. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Fú de beteg:D

Közlekedési mód, hát az mi:DDD

Mindig felvidít a baromsága, lassan rajongó leszek:D

Hülyeséget beszél, de azt rohadt jól adja elő:D

2012. okt. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A lovaglás egyáltalán nem közlekedés. Még fél óra lovaglás után is izomláza van az embernek, ha keményen dolgozik. És nem csak ő, hanem a ló is tanul. Persze ezt nagyon nehéz itt elmagyarázni, meg minek is magyaráznám hiszen nem ez volt a kérdés. De tanultam ebből az egészből! Már tudom, hogy SOHA az életben ne tegyek fel többilyen kérdést, mert mindig eltérő válaszokat kapni, és vita lesz belőle. Meghát minek hallgasak az ilyen emberekre akik azt akarják, hogy hagyjam abba azt amit szeretek, még csak akkor is, ha nem a fogyásról van szó, hanem az élvezetről! Talán Egészségügyi orvoso, vagy Mesterszíntű testnevelés tanárok vagytok? Minek is kérdezek ilyet. Inkább élem az életem tovább, és egyetértek az előttemlévővel! :)
2012. okt. 5. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!