Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Titeket mi motivál? :-)

Titeket mi motivál? :-)

Figyelt kérdés
Titeket mi motivál ha fogyni akartok?
2012. szept. 25. 14:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Értem..:) Én is éppen 59,5 kg vagyok, 12 éves 162 cm magas. El szeretném érni, hogy legalább 55 kg legyek, és persze zsírból fogyjak..:) Még írjatok, meséljetek.. Nagyon jó esne..:)
2013. márc. 3. 13:46
 12/14 anonim ***** válasza:
Van egy pont amikor már tele lesz a hócipőd azokkal a dolgokkal amiket az előttem szólok írtak,és akkor valami bekattan benned érzed így nem mehet tovább és elfogytak a kifogások is pl drágább az egészséges kaja (nem igaz) nincs időd mozogni (ez se igaz) stb... Leginkább magadnak akarj megfelelni ne másoknak akkor tuti a siker. Nagyjából ennyi :D
2013. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A TÜKÖR. - DE az nagyon és a kis r@hadék mindig igazat mutat:)
2013. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
:D Engem sem kímél ne aggódj! :) (még várok motivációkat, szükségem van rájuk!) :))
2013. márc. 4. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!