Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Titeket mi motivál? :-)

Titeket mi motivál? :-)

Figyelt kérdés
Titeket mi motivál ha fogyni akartok?
2012. szept. 25. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem elsősorban az egészségem. A családomban sok a kövér ember, mind cukorbeteg, magas vérnyomásuk van stb. Én nekem már 14 éves korom óta magas a pulzusom is és a vérnyomásom is. Huszonéves vagyok, most értem meg annyira, hogy tudatosuljon bennem ha így folytatom nem érem meg 40 éves kort. Másodsorban jól szeretnék kinézni, úgy mint a korombeliek, szeretnék életemben először úgy elmenni egy butikba hogy bármi ami megtetszik azt feltudom venni, nem sírva jönni ki a öltözőfülkéből hogy még a legnagyobb méret sem jó rám, vagy ha jó is úgy nézek ki mint a telesz@rt zacskó. Szeretnék önbizalmat, magabiztosan végigmenni az utcán, nem félni az emberektől. Szeretném szeretni magam.
2012. szept. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És azt is írjátok le légyszi hogy hány kilósak+hány évesek vagytok!
2012. szept. 25. 14:53
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

lisa-marie a bodyrock.tv-ből :)

29éves vagyok, 56kg

Mondjuk én nem fogyni, hanem izmosodni-formásodni szeretnék

2012. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

21 éves, most 73 kg, 88-ról kezdtem.

2012. szept. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy csini sort jövő nyárra. 30 éves vagyok, és kábé százhetvenkiló lehetek,:-) nem merem megmérni, most szültem. Jövő nyárra cél a sort.
2012. szept. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
engem az mikor a pasim kidobott mert hogy már nem vagyok a régi pedig basszus most vagyok 16 éves . na mind1 megfogadtam hogy 4 hónap alatt lefogyok és töbet fogok magammal törődni kívülről hogy aztán ő sírjon utánam.
2012. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
dögös anyuka legyek,és ne tűnjek bálnának az igen sovány férjem mellett:) 80-ról kezdtem,most 65vagyok,még 5-6minúsz és elégedett leszek
2012. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A személyes motiváció, hogy mindenki elhízott és dagi maradt a családomban szülés után - én 30 évesen, 2 gyerkőccel nem akarok így járni. 80kg-mal mentem szülni fél éve, most 64 vagyok - a cél, hogy 5-össel kezdődjön megint a súlyom :))


Ha elvesztem a kedvem, akkor fogyás sikersztorikat nézek a youtube-on. Ajánlom a Joy's fit club, Biggest looser és hasonló videósorozatokat, ezek a youtube-on fent vannak :) Vagy pl before-after képeket nézek - [link]

Ezek sokat segítenek, mert visszaadják a hitemet, hogy igenis meg tudom csinálni.

2012. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én speciel nem fogyni, hanem izmosodni szeretnék. Nem is érzem magam kövérnek, de nekem nagyon nem tetszik, ha valaki túl vékony,vagy ha normális alakja van de az ilyen szivacsos... viszont az nagyon, ha valaki feszes, szálkás.( Ne a kigyúrt fitness bajnoknőkre gondoljatok.!) 16 éves vagyok és 57 kiló.
2012. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Idén januárban az első motivációt a mérleg adta, 96! Jesszusom, kész voltam! Tudtam, hogy hízok, de közel a 100hoz! Azóta már 72 vagyok. Mindig más motivál: egy nadrág, egy-egy futás, amikor újra legyőzöm magam, vagy egy extrém kaja megreformosítása, hogy így is lehet ezt. Vagy néha egy tárgy, egy villogó a futónacin, egy újabb futózene válogatás, amitől repülök, vagy néhány ismerősöm irigy pillantása, hogy látóm, hogy fogytál, de juszt sem teszem szóvá. :) Meg amikor sírva röhögsz a szekrénymustrán, hogy nincs egy rongyom se, mert túl nagy mind. Hát ilyen apróságok.
2012. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!