Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Titeket mi motival?

Titeket mi motival?

Figyelt kérdés
Mar nagyon sokszor belekezdtem dietakba, sportba, ment is egy darabig, de utanna abbahagytam mindig valami miatt. Titeket mi motival, erosit abban, hogy szepek legyetek?
2011. nov. 2. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Én most változtattam a hozzáállásomon és úgy gondolkodom, hogy ha néha (vagy gyakran) botlok is, akkor sincs semmi, folytatom ahol abbahagytam. Mindig ott csesztem el én is, hogy jött valami ami miatt nem volt időm edzeni menni, vagy ami miatt ettem (menses, szülinap, családozás, akármi) akkor feladtam, és megint hónapokig szartam rá. Ugyanígy a cigiről leszokássa is az volt, hogyha egy buliban rágyújtottam, akkor megint az éreztem, hogy minegy már elcsesztem.

Mostmeg úgy állok hozzá, hogy ha elhízni volt több, mint 10 évem, akkor lefogyni is lesz akár 2 is. Amíg a grafikon trendvonala lefelé mutat, addig nem kell aggódni, ha hibázok, folytatom onnan ahol abbahagytam a hiba előtt.


Így egészen működni látszik, bár tény, hogy lassú, viszont így legalább tartós lesz, mert életmód szerűen csinálom mostmár életem végéig. Ki fogom alakítani a nekem kényelmes és egészséges életmódot totál magamra szabva, kísérletezve.

2011. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szeretek ilyeneket csinálni, simán ennyi. Még az emberi zászlóra edzek, ha meglesz utána valami más lesz a cél.
2011. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az, hogy csinos legyek, tetsszek magamnak és a férfiaknak :) felvehessek akármilyen csinos ruhát, ami megtetszik.
2011. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én amikor próbáltam lefogyni,anirexiás nők képeit néztem a neten o.O


tudom,hogy furán hangzik,de valamiért amikor megláttam azokat a csontsovány csontvázakat,eszembe jutott,hogy ha ők kibírták hogy eddig lefogytak,nekem is menni fog


csontsovány nem lettem

és még csak nem is fogytam


de legalább elmondhatom magamról,hogy megdöntöttem a sportolási rekordomat,ami 6 napig tartott

máskor 1 nap alatt feladtam....:S


13l

2011. nov. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha belenézek a tükörbe az több mint elég..
2011. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A diéta és a sport is csak úgy hatékony ha van cél. Célnak mindig olyant válassz ami elérhető, de nem rázod ki kisujjból. Mindkettőt csináld ésszerűen. terv -> végrehajtás. Ha valami mégsem úgy alakul ahogy azt elképzelted, akkor változtass a terven vagy/és a végrehajtáson, de célt ne add fel. :) asszem ehhez kell egy kis elszántság is.
2011. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!