Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyóztok? Mi motivál...

Hogyan fogyóztok? Mi motivál benneteket?

Figyelt kérdés
:)
2011. júl. 18. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Én egészséges életmóddal fogyózok. Próbálok egészségesebb ételeket enni, naponta 5x, sok-sok víz (2-3l naponta) az üdítők helyett stb. Mellé átlag hetente 3-4x fél óra kocogás. Folyamatosan növelem a távot, de ez a 3-4 alkalom tényleg csak nagy átlag, van amikor csak 2x megyek, van amikor 4-5x. Időmtől és kedvemtől függ. És általában hetente 2-4x tornázok itthon.

A legjobb barátnőm motivál. Nagyon jó alakja van, bár ő ezt nem hiszi el, most éppen azon dolgozom, hogy meggyőzzem arról, hogy nem kell fogynia. Mondjuk olyan alakom sosem lesz, mint neki, ő több, mint 10 éve úszik versenyszerűen. Szóval ő izmos és szép feszes.

Együtt szoktunk futni járni és amikor már úgy érzem nem bírom, arra gondolok, hogy milyen jó lenne már úgy is végig sétálni a strandon, ha fele olyan jó alakom lenne, mint a barátnőmnek. Ezek után rögtön tudok még kocogni pár kört:)

Ha érdekel az én egészségesebb életmódos fogyókúrám írj privit, és üzenetben kifejtem Neked! :)

16/L

2011. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az motivál, hogy vékonyabb leszek sulikezdésre. de valahogy kezdem feladni...-.-
2011. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

akkor valahogy nem leszel vékonyabb sulikezdésre. :D


Kérdező, egészséged, normál alakod, vagy hogy ha nincs rajtad olyan súlyfelesleg amire nincsen szükséged, szükség esetén gyorsabb lehetsz. ezek szerintem elég általános érves :D

2011. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kinectel fogyózok és nagyon bejön mert közben szórakozok is:D
2011. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég kimennem Pesten az utcára és megnézni egypár nagyon kövér embert, és elgondolni, hogy ide is juthatok, ha nem figyelek magamra.
2011. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jaaaja, engem is az ilyenek motiválnak:) (mint a utolsót)
2011. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legjobban az eddig elért sikerem motivál (a súlytartó diétában, a felesleg már bőven lement, fogyókúráznom nem kell). Nagyobb lett az önbizalmam így vékonyan, sokkal jobban érzem magam a bőrömben, elégedettséggel tölt el, hogy úrrá tudok lenni a testemen, megszoktam az étrendemet, és eszem ágában sincs újra hájas lenni. Ha ez nem lenne bőven elég motiváció, a régi ruháimtól, amikből kifogytam, szépen fokozatosan már megváltam, így ha újra felszednék, nem tudnék mit felvenni. :)
2011. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
engem is a sikerem, a sok dicséret motivált. előtte pedig a nyaralás, sulikezdés. nehéz, de ki kell bírni :D
2011. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régebben arra gondoltam,hogy milyen jól fogom érezni magam,ha lefogyok. Nem kell takargatnom magam a strandon.:D Most pedig elfogyott a motiváció,mert már nem vagyok kövér,ezért személyi edzőhöz járok. Összeállított egy étrendet is. Így tuti nem fogom feladni,mert van valaki,aki figyel rám.:D
2011. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!