Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt fogyhatnék...

Mennyi idő alatt fogyhatnék le 15 kg-ot egészségesen?

Figyelt kérdés

170 cm és 70 kg vagyok.

Szeretnék leadni 15 kg-ot úgy, hogy ne terheljem meg a szervezetemet, egészségesen fogyjak le. Tehát nem a gyorsaság számít, hanem hogy tartós legyen a fogyás.


2012. szept. 9. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
heti 2 kiló kb
2012. szept. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

15 kg? szerintem az sok a magasságodhoz képest. de te érzed, hogy mennyit kellene, mindenki másmilyen testalkatú..

egyébként tartósan fogyni 15 kg kb 4-5 hónap alatt tudsz. de persze ez függ az alkatodtól, hogy mennyire vagy hízékony, mennyit mozogsz, stb. én kb 12 kg adtam le 3hónap alatt, de én csak zöldséget és gyümölcsöt ettem délelőtt és délután, délben pedig rakottas ételeket, leveseket. tehát semmi tészta, kenyér édesség. és mindennap mozogtam. de nekem amúgy is nehezen mennek le a kilok. viszont ennek már jó ideje, azóta is mozgok, csak kevesebb időm van rá (kb heti 3x), enni pedig már mindent eszek, de csak mértékkel, tésztaféléket meg ritkán. így tartom a súlyomat. sok szerencsét!

2012. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, én is kb. ennyi időre gondoltam, ha heti 1 kg az egészséges, és ajánlott. :)

Egyébként szerintem nem sok a 15 kg, amikor 60 kg voltam, akkor is szerettem volna fogyni, mert akkor is volt rajtam pár kiló felesleg, de most borzalmasan nézek ki...

2012. szept. 9. 10:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!