Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy fogyhatnék egészségesen?

Igy fogyhatnék egészségesen?

Figyelt kérdés
Napi három étkezés. Reggeli:gyümölcsök,zöldségek. Ebéd: amit itthon főznek(bármi amit egy átlagos család eszik ebédre) Vacsora: zöldségek hússal. Emellett napi 2 óra séta, minden másnap 1 óra gyakorlatos mozgás. Kajából nem enném magam teli és nincs nasi max pár falat gyümölcs. Szerintetek igy letudnék adni 5-10 kg? És igy kb mennyi idő altt birnák lefogyni 5 kg-ot?
2010. jan. 19. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem így simán le tudnál fogyni. De az a meglátásom, hogy a gyümölcs-zöldség reggeli nem a legmegfelelőbb. Amit reggelire megeszel, azt jól el tudja égetni a szervezet, és kell az egész napos lendülethez normális reggeli. Szóval én a helyedben reggel ennék valami teljes kiörlésű egészséges szénhidrát félét. Meg a megfelelő reggeli a normális anyagcseréhez is szükséges. Szerintem így 1, max 2 hónap alatt le lehet fogyni 5 kg-t. És igyál nagyon sok folyadékot ;)
2010. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A reggelin vàltoztass!
2010. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

NEM! Ezzel semmit sem fogsz fogyni. Napi 3 étkezés nagyon kevés. Legalább 5-6-szor étkezz. Reggelire szénhidrátot kell enned. Ebédre, amit otthon főznek? :D Vicc...

A vacsora jól hangzik, de kizárólag csirke-pulykamell, ha húsról van szó.

5 kilót le tudsz ezzel fogyni, de 2 nap alatt visszaszeded, ha véletlenül bekajálnád magad.

2010. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!