Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam a fogyokura...

Nagyon elrontottam a fogyokuramat. Mi a velemenyetek? ELÖTTE-UTANNA KEPEK!

Figyelt kérdés

Tavasszal kicsit fogyni akartam a nyarra. EL is kezdtem fogyni, aztan tölem független okok miatt nem tudtam folytatni. A kilok pedig elkezdtek visszajönni, de nem annyi amennyi lement... sokkal több...


Elötte: [link]

most: [link]


[link]

[link]


[link]

[link]


Mit gondoltok, hany kiloval vagyok több a masodik kepeken, mint az elsökön?

Nagyon köver vagyok?



2012. szept. 6. 20:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Őszintén mondom, hogy nekem mindegyik képen nagyon tetszel. Nem csípem a gebe lányokat!
2012. szept. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem neked tetszik hogy kövérebb vagy, és ennek örülök, mert tényleg szexibb vagy így.
2012. szept. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

hahó, szeritnem nagyon szép vagy az új képeken.

szép kerek a feneked, szé pa bőröd, s az nagyomn szexi szeritnem, ha egy lánynak van egy kis hasa.

kis háthurkácskáid pedig egyenesen őrjítőek.


Szóval csepept se bánkódj, szerintem még jobabn nézel ki, mint előtte.


Ne törődj azzal, hogy mit mondanak a többiek. viseld büszkén a tested, a kicsit nagyobb popód, pocid, a férfiak be fognak indulni rád, nagyon is (persze nem tudom, van egy párod, azaz lehet ,hogy már meg is történt :-))


élvezd az életet, s a tested.


üdv


T

2012. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
szep a bőre? segge combjai tiszta narancsbőr..ne máár..de ezeket a kepeket mintha mar lattam volna én is itt fenn..ujabb képekkel kellene atverni a népet édeske..
2012. szept. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
az első képeken 68 kiló körül vagyok, a második képeken 78-79.
2012. szept. 14. 20:36
 16/18 anonim válasza:
És a magasságod?
2012. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
163-164 cm vagyok
2012. szept. 16. 14:37
 18/18 anonim válasza:
Érdekes. Én is pont ekkora vagyok és szintén 78 kg, de én sokkal vastagabbnak látom magam. De az is lehet, hogy rajtam másképpen oszlik el a zsír.
2012. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!