Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen blogokról?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 28. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha neki ez kell, hogy boldog legyen, csinálja. Bár nem rajongok az ötletért, mert az ezt rajongással követőknek eszük ágában sem lesz lefogyni, cukorbeteg lesznek, magas lesz a vérnyomásuk és hirdetik majd, hogy a csontsovány(azaz ideális, normális, karcsú) lányok milyen undorítóak, meg hogy a csontokkal csak a kutyák játszanak, stb stb. Szóval, ja.
2012. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon jó. :)Van egy két ducibb lány is, de a többség csak szipmlán normális súlyú. Végre valahol nem a botsáskákat mutogatják.

(És nem, nem vagyok kövér, se pedig lusta, minden nap sportolok.)

2012. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok."Végre valahol nem a botsáskákat mutogatják. " Erről beszéltem..
2012. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A második vagyok. Szerinted normális, hogy mindenhol csak a normál bmi alatti modellek képeival találkozik az ember?
2012. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Állítólag 20-as BMI alatt már valaki sovány. A 160 cm és 50 kg az 19-es BMI. Most az nem normális?
2012. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem, nekem is 19-20 között szokott mozogni. Nem is vagyok kimondott modellalkat, alig kapok olyan nadrágot ami rámjön.
2012. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első válasz alapján azt hittem, hogy valami az extrém elhízottságot ajnározó blogról van szó. De őszintén szólva, ezekben a képekben nem látok semmi rosszat. Oké, van rajtuk felesleg, de nem gusztustalan mértékű.


Én mondjuk nem tudnám magam így véglegesen elfogadni, mindenképpen fogyni akarnék (akarok is, kb. egy súlycsoport vagyok velük), de ha így jól érzik magukat, akkor nincs gond.

2012. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy látom ez az oldal nem az elhízást, a túlsúlyt, hanem szimplán csak a gömbölyded formákat "hirdeti".


Nagy (és szomorú) igazság, hogy csak az tud esztétikusan többletet magára szedni, aki alapból nőies formákkal van megáldva. :(


Akinek kicsi melle van, annak sokkal szűkebb a mozgástere. Kevesebbet tud úgy hízni, hogy a hasa ne haladja meg a mellkasát és ne legyen aránytalan.

2012. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!