Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alakomról...

Mi a véleményetek az alakomról? Mire dolgozzak még?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy évben fogytam 25 kgt, de még nem vagyok megelégedve magammal. Honnan fogyjak, hova erősítsek még?

173cm 55kg vagyok, még 2kgt szeretnék fogyni.


[link]


2012. aug. 24. 08:57
1 2
 1/17 anonim válasza:
Nem mutatja a képet .
2012. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 poiu ***** válasza:
Én se látom a képet. Adataid alapján SOVÁNY vagy! F/L?
2012. aug. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Remélem így már mutatja.

[link]

2012. aug. 24. 09:25
 4/17 anonim ***** válasza:
ez már így is nagyon vékony a magasságodhoz képest!!! :S :S S: Egyáltalán nem szép,kint vannak a bordáid,hova akarsz még fogyni? inkább híznod kéne! :S
2012. aug. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
ha ennyit fogytál,így nézel ki és MÉG fogyni akarsz,akkor sürgősen fordulj pszichológushoz,mert ez az alak már vészesen vékony,kint vannak a bordáid,és a magasságodhoz képest ezt a testsúly nagyon kevés. ne légy hülye,ha még két kilót fogysz,az összes melled el fog tűnni,amiből már így se nagyon van (bocsánat,nem bántásból írom)...tényleg nagyon vékony ez már,nem szép.
2012. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól nézel ki, de nem kell többet fogynod! Jövő héten kezdem a fogyókúrát, kb 15 kg-ot szeretnék fogyni, bármit megadnék, hogy így nézzek ki, mint te. Tudsz esetleg segíteni, hogy milyen diétával, mozgással érted el ezt az alakot? Esetleg egy képet, hogy honnan indultál egy éve?
2012. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem jó alakod van :D

De tényleg nem kéne tovább fogynod. Állj meg 55 kg-nál. És nem értem hogy néhányan az előttem válaszolók közül miért írták hogy 'ez már nagyon sovány'+ csak azért látszanak ki a bordái mert bepucsított :D, én nem vagyok ennyire karcsú, de nekem is kilátszik a bordám ha így "állok be" . BMI szerint is pont hogy a normál és a sovány határán van. És azért azt is lehet látni hogy a lány alakja alapból vékonyabb.

2012. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nagyon jó alakod lett!:) hogyan fogytál le??egyébként gratulálok,és nem kell tovább fogynod!!!
2012. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
a feneked elég plöttyedt, gyúrhatnál rá...
2012. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Jól nézel ki! Ne higgy az irigykedőknek.

Szerintem nem kell fogynod, sportolj sokat, hogy az izmaid definiáltabbak legyenek, így még formásabb leszel és a sport miatt nem valószínű, hogy visszahízol.

Van pasid? :)

2012. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!