Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alakomról...

Mi a véleményetek az alakomról? Mire dolgozzak még?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy évben fogytam 25 kgt, de még nem vagyok megelégedve magammal. Honnan fogyjak, hova erősítsek még?

173cm 55kg vagyok, még 2kgt szeretnék fogyni.


[link]


2012. aug. 24. 08:57
1 2
 11/17 poiu ***** válasza:
A kép alapján is SOVÁNY vagy - de izmos. Ez szép, de ne fogyj tovább, csak izmot veszítenél (és a menzeszt).
2012. aug. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
gyönyörű szerintem igy maradj! mindened arányos szép!
2012. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
hova akarsz még fogyni? gyönyörű szép vékony vagy :)
2012. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hova tűntél kérdező? Nem osztod meg velünk, hogy hogyan sikerült ezt elérned??????????
2012. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan test, amiről 25 kg lement egy év alatt, kamugyanús a kérdés.
2012. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!


Tavaly nyáron határoztam úgy, hogy igenis lefogyok. Minden reggel felkeltem 7kor, és mentem futni. Eleinte még csak 2kmt futottam, akkor is többször megkellett állnom. Aztán egyre jobban bírtam, és 5kmt mentem. Voltak olyan napok, hogy reggel és este 5-5kmt futottam.

Az étkezésemre is odafigyeltem, száműztem minden édességet, nagyon sok mindenről lemondtam. Ezen a nyáron fogytam le úgy 10kgt.

Az új tanévet 70kiló körül kezdtem. Futni még ilyenkor is jártam, de nem figyeltem oda az étkezésemre annyira mint a nyáron. Egész tanévben kb. 8kg ment le rólam, de ekkorra már napi 10kmt, évvége fele 14kmt futottam.

Nyár elején 62kg voltam, és úgy éreztem itt az ideje még ezt a maradék pár kgt is elégetni. Reggelente mindig mentem futni, de persze mostmár sokkal többet mint egy évvel ezelőtt. 18kmt futok reggelente, és augusztus közepéig este is eljártam még egy 10kmt futni. Nagyon nehéz volt, minden egyes nap végigcsinálni, sokszor éreztem magam kimerültnek a vége fele. De megérte.

A táplálkozásomra is nagyon odafigyeltem, reggelire joghurtot ettem zabpehellyel, rengeteg gyümölcsöt, zöldséget. Ebédre gyakran párolt csirkemell, rántotta, főtt tojás. Én a napi 5x-6xi étkezésben hiszek. Az utóbbi időben már megengedem magamnak néhanapján a fagyit, a sütit, vagy kevésbé magas kalóriatartalmú csokit.

Nagyon nehéz volt ez a több mint egy év, rengeteg munkám van benne, de úgy érzem mindenképpen megérte.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat, privátban tudok előtte-utána képet küldeni ha valakit érdekel.


Kedves utolsó! Neked is szívesen küldök képet a régi énemről, és azt kívánom, hogy soha ne hízz el, ne kelljen végigcsinálnod azt amit én kemény munkával megtettem. :)

2012. aug. 28. 16:23
 17/17 anonim ***** válasza:
törzsre, hasra
2014. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!