Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alakomról...

Mi a véleményetek az alakomról? Ez még mondható nőiesnek vagy nagyon hájas vagyok?

Figyelt kérdés

amikor leülök akkor vagyok a elghájasabb és nagyon zavar. nyáron sokat fogok mozogni meg diétázni is fogok, de mit gondolnátok ha a strandon meglátnátok? 16/L


[link]


[link]


[link]


2011. jún. 15. 15:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki örülne, ha csak annyi "baja" lenne az alakjával, mint neked....
2011. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
A hasadon tényleg van egy kicsi felesleg, de amúgy szerintem semmi baj az alakoddal. A lábad például kifejezetten szép, azt elirigylem tőled:) A feneked is formás. Szóval, szerintem ne aggódj, jó az alakod. Persze, egy kis sport senkinek se ártott még meg:)
2011. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
nyáron 3 féle sportot fogok rendszeresen csinálni! (nem halogatom csak akkor érek rá, stb.)
2011. jún. 15. 15:38
 4/26 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, a sporttól formálódsz majd, a combid és a popód tényleg rendben van :)
2011. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
A lábad kifejezetten szép, formás. A hasadon van egy pici fölös, de a sportokkal helyre tudod hozni.
2011. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 eNerdzsy ***** válasza:
Sportból pedig egy is elég, ha tényleg rendszeresen tudod csinálni.
2011. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
46%
Nincs rajtad súlyfelesleg, egyszerűen "puha" vagy. Ha elkezdesz mozogni, átalakul izommá, és akkor a hasad és a combod is szép lesz. Szóval diétára nincs szükség, csak minél több mozgásra.
2011. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Most éppen abban a stádiumban vagy, amikor az átlagos alkatból szupermodellt tudsz kreálni, csak rendszeres és alapos sport, egészséges, változatos étrend kell hozzá. Zsírégetés, izomépítés és a pasiknak csorogni fog a nyála... :)
2011. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem kene fogyni legalabb 7-8 kilot.
2011. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
előzőre nehogy halgass... biztos zörgőscsontú kalóriamatekprofesszor, veszélyes faj :P egy kis sport tényleg nem fog ártani, de így se vagy rossz...
2011. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!