Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi nekem a jónak mondható...

Mennyi nekem a jónak mondható napi kalória bevitelem?

Figyelt kérdés

132 kg / 175 centi vagyok.

Kicsit fogyni kéne.

Hány kcal-t kellene ennem hogy menjen lejjebb?

Ma eddig olyan 500 kcal-t vittem be.


2011. szept. 1. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem olyan 1200-1500 kcalt és akkor biztos le fogsz fogyni és sportolj
2011. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bix ***** válasza:

132 kg val te meghalnál 500 kcal-al... mióta eszel te ennyit?


vagy tegnap óta, vagy nagyon elnézel valamit vagy kamu a kérdés, vagy teljes a képzavar.


500 kcal bőven a koplalás kategória. ha ekkorára híztál akkor ez a reggeli kategória se volt eddig nálad, gondolom kitalálod hogy ez édeskevés.


[link]


számold ki, de a helyedben orvoshoz mennék, mert neked ilyen túlsúllyal nagyon oda kell figyelned a kajádra és a mozgásra is hogy a végén ne legyen komolyabb gond vagy ne nyírd ki az izületeidet.


fordulj szakemberhez

2011. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.-nek: én is olyan 1200-1500 között gondolkozom.


2.-nak: ma kezdtem. izületeim érzem hogy kapnak, vérnyomás alapjáraton is magas. az orvoslexinost linket megtaláltam. A szerint 3600ra van szükségem, most ezt lefelezem és majd látom. az a gondom van, hogy nem tudok rendszeresen enni. Általában reggel 8tól este 8ig iskola/meló utána folytatom a melót a gép előtt, és még a gép előtt vagyok elintézem 1 étkezéssel a reggelit,ebédet,vacsorát. szoval jol bekajálok. Lefekszem 2-3 fele, másnap ugyan ez. ezen kéne változtatni.

2011. szept. 1. 20:34
 4/5 bix ***** válasza:

futáson ne is gondolkozz 90 kilóig. addig súlyzós edzés (vegyél egykezes súlyzót, edzéstervhez body.builder.hu bal oldalon edzésterv van egy sor egykezessel végezhető gyak, vagy tesztoszteron.hu) és utána valami úszás, vagy szobabicikli. ha tényleg komolyan gondolod simán megérné esetleg egy edzőterembe elmenned és személyi edzővel lehúzni 1-2 hetet, tudom hogy nem olcsó, de sokat segítene. ha ez nem megy akkor otthonra egykezes és szobabicó. mivel nem 2 hónapot fogod gyűrni érdemes beruházni rá.


sok fogyást:)

2011. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Futáson sose gondolkoztam. Nem az én világom.

Az oldalt megfogom nézni amint elküldtem a kommentet.

Úszni nem tudok, szoba bicikli nem köt le. Viszont napközben a városban biciklivel közlekedem, az szerintem elég. Edzőteremre nincs időm.

2011. szept. 1. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!