Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom ha hosszabb...

Lehet valami bajom ha hosszabb ideig a napi kalória bevitelem max.400 kalória?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Igen, nagyon veszélyes amit művelsz. A legszigorúbb diéta az 500 kalóriás diéta, amit csak is korházban végeznek a betegekkel.

Ennyi energiabevitellel nem leszel képes elvégezni a napi teendőidet, és a sportra képtelen leszel.

Petranova

2009. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
61%

Van olyan !gyógyszer! ("A" betűvel kezdődik a neve), amivel tényleg meg lehet lenni 400 kalóriás étrenden is, és egyáltalán nem vagy fáradt. Viszont sokat kell mellette inni.


A veszély inkább azon a téren keletkezik, hogy ha nem elég fehérjedús az étrend, akkor az izmok kezdenek leépülni a háj helyett. Ezért javaslom az ilyen diéta mellé fehérjeport turmix fogyasztását.


Ha betegségben szenvedsz (pl. cukorbetegség, stb.), mindenféleképpen kérd ki orvosod véleményt, bár egészségesen is ajánlott megkérdezni, ő mit ajánl!


(knor)

2009. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ha a hosszabb ideig éveket is takar,meg is halsz.Ne csinálj ilyen baromságot
2009. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Újabb önygyilkosjelölt jipijájjééé...

Nem álltál sorba, amikor az észt osztották? Meg akarsz halni?

2009. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Max.400 kcal ez 3,5 db banant jelent! Ha te ennyivel hosszabb ideig kibirod, hat...

Egy db bananban 105 kcal van. Ez csak egy elrettento pelda volt.

2009. jan. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

ez nem a harmada a napi szuksegletednek, hanem a negyede, otode..

nem egeszseges.

komoly bajod lehet belole, igen.

2009. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor mondjak el itt is ugyan azt mint egy hasonló másik kérdésnél.egy hónap alatt lement 4 kiló.Szinte SEMMIT nem mozogtam,csak a kalória bevitelt csökkentettem,nagyon sok,több ezerről,1500/nap-ra.Hidd el eredményes,és még erőd marad egy sétához is.Abba még nem hallt bele senki:-)egy óra séta pedig 250 kalória minusz.Melyik hangzik jobban?Amit te kérdezel,vagy amit én ajánlok :-)
2009. máj. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem osztalak le, mert énis csináltam hasonló butaságot mint te, kb 2 hétig.. NEM FOGOD tovább bírni!!

A második hét után már annyira túl fog tengeni rajtad az éhség, hogy egyszerre fel fogsz zabálni 2000kalóriát, vagfy akár többet is!


Választhatsz, de szerintem tarts szépen egy 1200kalóriás diétát, és rendesen fogsz fogyni.+SPORT heti 3X/4X


ennyi.

2009. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!