Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Evett itt már valaki 600...

Evett itt már valaki 600 kcal-t/nap hosszabb ideig (hónapokig)?

Figyelt kérdés
Mire jutottál vele?
2011. jún. 18. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy válaszolni fog. Szerintem belehalt.
2011. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen.

Kórházban ápoltak, azt mondták, még 1-2 hónap, és felborult volna a keringésem (ergo szívleállás), utána is pszichiáterhez jártam sokáig, közepesen súlyos depreessziót állapítottak meg, majdnem meddő lettem, évekre kimaradt a menszeszem, csomókban hullott a hajam, korábban dús volt, utána meg kis satnya, maroknyi, nem úgy viselkedtem a szüleimmel, barátaimmal, ahogy kellett volna, mert csak a kalóriák érdekeltek egy idő után.

Megérte-e a fogyásért? Kicsit sem. Még a legrosszabb ellenségeimnek sem kívánom ezt.

2011. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De meddig csináltad, mire eljutottál addig a pontig, hogy korházi ápolásra szorultál? És hány kg voltál, mikor elkezdted éheztetni magad, és mennyit fogytál?
2011. jún. 18. 20:00
 4/15 tetro ***** válasza:
én 800at ettem három hónapig
2011. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És?
2011. jún. 18. 20:31
 6/15 anonim ***** válasza:
én is kb 2 hónapig (lelki okok miatt nem tudtam enni)általában egy nap megettem 1 kis tál müzlit tejjel, vagy letuszkoltam egy darab croassant. volt olyan nap amikor egyáltalán nem is ettem. főtt kaját 2 hónap után ettem először és emlékszem hogy még egy gyerek adag is sok volt, nem bírtam megenni. leadtam 7 kilót, hozzáteszem hogy előtte sem voltam kövér. jól tönkretettem a testem mivel eltűnt az izmom és puha lettem. :S bár ennek már több éve azóta is küzködök a puhasággal pedig sportolok is. szóval jól elcsesztem a testem. nem ajánlom a koplalást, a legrosszabb fogyókúra.
2011. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok. Nem kell hozzá sok idő, kb. 3 hónap ((előtte 2-3 hónap még normális fogyókúra), amikor fokozatosan csökkent a kcal bevitel, 900-ról 600körülre, legvégén kb 400.

Hogy mennyit fogytam? Sokat, de nem számít, mert majdnem belehaltam. Ez a lényeg, és nem az, hogy hány kiló ment le ettől az eszetlen marhaságtól, ami majdnem tönkretette az életemet, ráadásul boldogabb egy percig sem lettem tőle, sőt sokkal rosszabbul voltam lelkileg is, mint bármikor. Ergo testileg, lelkileg egy nagy nullává tett. Megér pár kiló ennyit? Nekem többé nem. Sok kilót visszaszedtem, sportolok, próbálok mennyiségben és minőségben egészséges kajákat enni. Ha anno is ezzel próbálkozok, nem kellett volna ezt mind átélnem.

2011. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kérdező: remélem felfogod a válaszokat, ne légy őrült!
2011. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 tetro ***** válasza:
én a napi 800 kalóriát tudatosan ettem. odafigyelve, hogy legyen benne mindenféle tápanyag. három hónap alatt 30 kilót fogytam rengeteg sporttal. de engem nem igazán érdekelt a súlyom. az se hogy húú kövéren hogy nézek ki. csak egyszerűen nehéz kövéren élni. hát eldöntöttem lefogyok. semmi sem lett petyhüdt, sőt kifejezetten izmos lettem. 72-re fogytam le fiúként, aztán olyan 77re állt be a súlyom amióta újra annyit eszek amennyit akarok, és nem sportolok minden nap. ja és csak egészségesebb lettem az egésztől.
2011. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én már lassan egy éve, sőt, néha még most is csak annyit eszek. Van, mikor még ennyit sem. Az a baj, h megszoktam a kevés kaját, és ha többet kell ennem, rosszul vagyok. :( Köszönöm szépen, élek... bááár. Élet ez?

Puffadás, rosszullétek, hányinger, felborult minden... :( Áh, próbálom összeszedni magam, de nehéz.

2011. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!