Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Evett itt már valaki 600...

Evett itt már valaki 600 kcal-t/nap hosszabb ideig (hónapokig)?

Figyelt kérdés
Mire jutottál vele?
2011. jún. 18. 19:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Utolsó: természetes, hogy rosszul vagy a "sok" (ami valójában normális vagy még azt sem elérő mennyiségű) kajától, mert össze van szűkülve a gyomrod, amit ki kell tágítani.

Ez nem megszokás kellene, hogy legyen. Ha változtatni akarsz, akkor tedd meg. A te életed, neked kell tenni érte, más nem fogja ezt megtenni helyetted.

-2.válaszoló-

2011. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, felesleges okoskodni, én is pontosan tudom! Mellesleg írtam, h próbálkozok, csak nehéz, de lassan csak haladok.


Kérdező, te pedig remélem, nem azért írtad, h kipróbáld. Hagyd a francba, nem éri meg.

2011. jún. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jajj, bocsáss meg, eszem ágában sincs segíteni, ha így reagálsz. Megérdemled a sorsod, ha még egy olyan ember pár sorát is ellököd magadtól, aki átélte mindezt.
2011. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én 3 nap után rosszul voltam tőle!Remegtem,semmihez se volt erőm. Megéri?
2011. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Igen, 85 kiló voltam és állandó candidafertőzéssel küzdöttem. Elkezdtem egy szigorú liszt és cukormentes diétát, amitől lement 10 kiló egy év alatt (ez napi kb 600 kalóriát jelentett) majd a diétát abbahagyva már semmi éhségérzetem nem maradt (+napi 1,5 doboz cigi) és még egy tizes leugrott napi 400 kalóriára, olykor nullára csökkentve. Ekkor az agyam lekapcsolt, pszichiátriára akartam menni.Kényszerbeteg lettem, és nagy valószínűséggel meddő. Megéri? NEM. Soha ne csináljatok ilyet.
2013. jan. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!