Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend hosszabb távon...

Ez az étrend hosszabb távon megállja a helyét? Megkapja a szervezetem, ami kell neki?

Figyelt kérdés

Reggelire: frissen aprított gyümölcsök teljes kiőrlésű pirítóssal.

Délben: főtt csirkemell, párolt rizs vagy főtt krumpli. + kis sajt.

Vacsorára: Zöldségleves krumpli és tészta nélkül, vagy saláta öntet nélkül, vagy balzsamecettel.


Ha közben megéheznék, akkor alma, vagy uborka. Inni víz, zöld, vagy rooibos tea citrommal és édesítővel, vagy egy kis mézzel.


Szerintetek ezekből mennyit kéne ennem, hogy napi 1700 kcal-t egyek? Pl 2 szelet pirítós + fél kg gyümölcs, fél kiló csirkemell, stb. Sajnos az adagokat nem tudom, egyébként elég lassú az emésztésem.


2011. jan. 6. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden nap ugyanez?


Úgy meg fogod unni az evést egy hét múlva, hogy csak na :)

2011. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát valamit változtatnék, de a "reggel szénhidrát, délben fehérje vagy keményítő, este zöldség" elv alapján kérdezem, hogy mit gondoltok erről.
2011. jan. 6. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs benne se hal, se tejtermék. Pedig mindkettő fontos.
2011. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ott a sajt, de ennék még túrót is. A halat kifelejtettem, azt is ebédre enném rizzsel. Mondjuk olaj nélkül sütve, vagy ilyesmi. És nem tonhalat, mert tudom, hogy a zsír a fontos. Vagy szednék halolaj kapszulát. Sajnos nem rajongok a halért, csak paprikás bundában, vagy rántva szeretem, ami nem túl egészséges, úgyhogy csak ritkán tudnám megenni natúran.
2011. jan. 6. 13:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Pl ma reggel csak gyümölcsöt ettem, most pedig hagymalevest (nem tejszínest, csak simán hagyma, meg zöldség alaplé) reszelt sajttal és pirítóssal. Szóval ez csak alap étrend, de erről mi a véleményetek.
2011. jan. 6. 13:47
 6/6 anonim válasza:
Edd azt amit megkívánsz, mert a szervezeted tudja legjobban mi kell neki! Mértékletesen kell táplálkozni. Néha meg kell enni a rántotthúst is és a csokit is. Az élet rövid és élvezni kell. Ha súlyproblémád van tarts mértéket és mozogj rendszeresen!
2011. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!