Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alakomról...

Mi a véleményetek az alakomról? Ez még mondható nőiesnek vagy nagyon hájas vagyok?

Figyelt kérdés

amikor leülök akkor vagyok a elghájasabb és nagyon zavar. nyáron sokat fogok mozogni meg diétázni is fogok, de mit gondolnátok ha a strandon meglátnátok? 16/L


[link]


[link]


[link]


2011. jún. 15. 15:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
7-8 kilót tuti nem kell fogynod. ha sportolsz még az is lehet hogy nehezebb leszel viszont lemegy a hájad és feszes tested lesz. egyébként nem vagy nagyon hájas.
2011. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

de amikor ülök és gyűrődik az sem gáz??

amúgy az osztályban a fiúk azt mondják h hájas vagyok.

2011. jún. 15. 16:25
 13/26 anonim ***** válasza:
31%

Nem nagyon hájas?!

Nem tapad a hasa a gerincéhez, de attól még egy kicsit sem "hájas". Ez nem háj. Csak nem olyan feszes a hasa, mint a médiában nyomatott, személyi edzővel, dietetikussal és sok pénzzel megáldott tökéletes "nőknek".

Jóég, szép alakod van. Légy büszke rá.

2011. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
a nem nagyon hájast úgy értettem hogy a teste úgy általában rendben van, a hasán van némi felesleg..de azért lássuk be nagyon ritka az olyan átlagos nő (ne a sportólókat és az extra vékonyakat nézzük) akinek nincs a hasán egy kis hurka mikor leül. nekem a 48 kilómmal van, igaz nem ennyi de van. pedig én még sportolok is heti 4-5 alkalommal. persze ha kifutón topmodell akar lenni akkor fogyjon 10 kilót..
2011. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Figyelj, a legvékonyabb barátnőimnek is gyűrődik a hasa, ha ül! Azok a fiúk, akik gúnyolnak meg tiszta hülyék, azt hiszik, hogy akiknek nem olyan az alakjuk, mint az újságokban, azok gázak. Pff.. nekik se lesz normális barátnőjük!

A másik pedig: nem vagy hájas! Talán van egy pici, de az mindenkinek van aki eszik. Szerintem nagyon jó alakod van! De ha TE nem vagy elégedett magaddal (és nem a fiúk), akkor ne egyél édességet egy ideig, kerüld az üdítőket (rostos leveket is)inkább vizet és zöld teát igyál + ha jársz strandra az már egy tök jó edzés!

Amúgy megkérdezhetem, hogy hány kiló, cm vagy?

2011. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
58%
Ok, biztos most a többiek meg fognak kövezni, de én fogyóznék a helyedben.... Vagy legalábbis nagyon sokat sportolnék, a HASRA koncentrálva főleg... Leülve tényleg nem túl szép....:S 18/L vagyok, hasonló alkattal indultam mint te januárban. Azóta minden nap 35percet futok+hasizom-erősítek. Mostmár szerintem sokkal jobb:) Mondjuk sztem ruhában még ülve SE gáz a ruhád, ha nem valami nagyon tapadós ruciban vagy... Fürdőruhában mondjuk nem ülnék le úgy hogy látszódjon a hasam... De ha nem tervezel ilyesmit, akkor jó úgy, ahogy van. Ha igen, akkor jöhetne egy kis fogyás... :)
2011. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
176/63
2011. jún. 15. 16:54
 18/26 anonim ***** válasza:
18/L kissé idióta, az az ő dolga, ha belső frusztrációval küzd. Még hogy ne merj leülni fürdőruhában. -.- Megáll az ész. Az adataid is teljesen tökéletesen rendben vannak. Járj sportolni, de csak kedvtelésből, illetve feszesedés végett. Ennyi.
2011. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nincs sok fölösleg rajtad, de ettöl függetlenül nem vagy kimondottan nöies. LApos a feneked, vastag a derekad a csipödhöz kepest, stb. Összessegeben viszont nem rossz.
2011. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
óóóó végre egy ember akinek hasonló a gondja :) állva meg ruhában az én alakom is okés, szokták is mondani a srácok, hogy milyen jól néz ki.... de csak azért, mert senki nem lát ülve, ruha nélkül :S na, nekem is így gyűrődik a hasam, meg szétterül a fenekem.... pedig röplabdázok versenyszerűen már jó ideje, és nem zabálom tele magam minden szeméttel :(
2011. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!