Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam a fogyokura...

Nagyon elrontottam a fogyokuramat. Mi a velemenyetek? ELÖTTE-UTANNA KEPEK!

Figyelt kérdés

Tavasszal kicsit fogyni akartam a nyarra. EL is kezdtem fogyni, aztan tölem független okok miatt nem tudtam folytatni. A kilok pedig elkezdtek visszajönni, de nem annyi amennyi lement... sokkal több...


Elötte: [link]

most: [link]


[link]

[link]


[link]

[link]


Mit gondoltok, hany kiloval vagyok több a masodik kepeken, mint az elsökön?

Nagyon köver vagyok?



2012. szept. 6. 20:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos itt igaz hogy életmódot kéne váltanod. Hány éves vagy? Hogy fogytál tavasszal. Mennyire fogytál le és mennyit híztál vissza. Mi az hogy tőled független okokból? Ezt hívják sajnos jojó effektusnak:( De ne keseredj el! Állj neki megint csak most okosabban, hogy ne jöjjenek vissza a kilók. Ne koplalj, hanem sportolj és figyelj oda a kajára. Helyre hozható az, csak nézz utána, hogy fogyj le úgy hogy ne jöjjön vissza.
2012. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
62%
Szerintem 10 kg-ot biztos híztál. Nem is értem miért akartál fogyni. Tök csinos voltál. Már nem divat a csont-bőr soványság. Kicsit most ducibb vagy, de ha ez vigasztal én kétszer ekkora vagyok. Én is így kezdtem. Kicsit fogyni akartam, lement 5 vissza 10. Aztán lement 10 visszajött 20. Most inkább mozgással próbálok fogyni.
2012. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elrontottad. Gondolom, éheztetted magad és halálra sportoltad magad, akkor szoktak így többszörösen visszajönni a kilók. Normálisan kellett volna diétázni, rendes forrásokból tájékozódni, hogy mi egészséges és mi nem. Egyébként el se kellett volna kezdened a fogyást, mert eredetileg nagyon jó alakod lett volna.
2012. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Hát neked nem lett volna szükséged fogyásra, legfeljebb alakformálásra. Most hajrá, sport, és minden rendben lesz, le fog az menni.
2012. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
huha, hat van kulonbseg az elso es a tobbi kep kozt, joo nagy, aza háj az mind tavasztol nyarig ment fel rad? akkor tenyleg valamit nagyon elrontottal, de hat ésszel kell étkezni nem pedig ossze-vissza zabalni..olyan 85kg korulinek nézel ki, bár magassagot nem írtál...olyan 25kg kulonbseget minimum mondanam a kepek kozt
2012. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Tankönyvi példa vagy, hogy hogyan ne fogyózzon senki.

Most nehezebb helyzetben vagy, mint voltál tavasszal - gondolom ezt te is tudod.

Az alapoktól kell kezdeni:

[link]

2012. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Igen, nagyon elrontottad. Olyan nincs, hogy tőled független. Ha szar kaját is kapsz, abból is lehet keveset enni, mozgásra is MINDIG MINDENHOL van lehetőség, pláne nyáron. Csak a TE hibád. Ez lehet hogy kicsit keménynek tűnik, de szembesülni kell a tényekkel. (Ha egészségügyi gondod van, akkor nemszóltam)

Egyél egészségesen, szokj le a cukorról, használj nyírfacukrot helyette, búzát egyáltalán ne egyél, zab, köles, rizs, ilyesmi mehet. 3 liter VÍZ, napi 5x kis adagokat egyél. Heti minimum 3x1 óra kardióedzés(+15 perc erősítés) és le fogsz fogyni. Ha okosan csinálod nem fogsz éhezni. Ennyi a fogyás titka. Csak az eleje nehéz, hidd el.

2012. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkor azt hiszem velem ilyesmi tortent anno. Tok jo vekony voltam, de en meg vekonyabb akartam lenni. Napi 6 almat ettem napokig, es amugyis folyton dietaztam. 2 -4 het alatt 2 szammal lettem nagyobb, megdobbento volt. Nem ettem tobbet, de mintha megfordult volna az anyagcserem, es vizes is lettem. HU de gaz volt. Na most ez arra emlekeztetett. Egyel normalisan, szamold a kaloriakat, es mozogj mertekletesen, rendszeresen. Sok sikert!
2012. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

ma 22:06


te meg gyökér ;)

2012. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

a kövérebb képeket,már vagy 2 éve rakosgatod fel ide.

minimum 3 kérdésben elsütötted őket.

uh kizárásos alapon a soványabb az újabb.

2012. szept. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!