Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel nem értem...

Szerintetek ezzel nem értem el eredményt?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete mindennap voltam edzeni a közeli sportközpontba, ahol is intenzív gyakorlatok mellett szinte megállás nélkül csak futottam, illetve fociztam, mindezt minimum másfél órán át. Persze jól összeállított edzésterv mellett csináltam ezt, mindezt úgy, hogy lazább elemeket is tettem bele, szóval NEM hajtottam magam halálra, de nem is volt egy iskolai, könnyed tesi órához hasonlítható. Azóta mások szerint is vékonyabb vagyok, valamint formásodott a lábam, a combom, és a tomporomból, a hasamból is ment le felesleg szerintem is. Mivel én érzem és látom is a ruháimon..

Sok vizet iszom, főtt ételt naponta egyszer eszek legalább, és kerülöm az édességet, de ha megkívánom, nem vonom meg a szervezetemtől.

A napokban méredzkedem le, kíváncsi vagyok az eredményre.

Szerintem buta az, aki azt mondja, hogy a fogyáshoz kötelező a diéta, főleg a "vega" cuccokat kerülöm nagy ívben. Abszolút nem hiszek bennük.. ezzel is csak ezt akartam bebizonyítani. Szerintem sikerült is!


22/L

156/55



2012. szept. 6. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

De értél el!

És tök jó, hogy így sikerült neked! Remélem másnak is fog, meg persze nekem is. :)

2012. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Örülök hogy valaki ezt írja:) Most aki nem zabálja tele magát mindig, de amúgy egészségesen étkezik annak sosem láttam értelmét hogy lemondjon pl a kenyérről, tésztáról stb. Úgyis előbb utóbb előjön megint és akkor minden hiába. Most én is mozgással próbálkozom. Mondjuk olyan 3 kg-ot akarok fogyni. Futni nem szeretek így próbálok mást aztán majd látjuk. Mennyit fogytál kg-ra nézve? Vagy centire? Jó olvasni hogy valakinek ez is bevált :)Mondjuk én másfél órát nem bírnék ki. neked viszont gratulálok :)
2012. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!