Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljesen el vagyok keseredve....

Teljesen el vagyok keseredve. Be fog dőlni a fogyókúrám?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtem, a mérlegem valószínűleg nem jó, azt tudom hogy kb 66,7 kg-mal kezdtem, 2 hét után már mutatott a mérleg 63,4-et 64,5-öt, 65-öt és 66-ot is. Nem ilyen sorrendben. DE érzem, hogy a csípőmön apadtak a zsírpárnák.

1 hete csinálom Béres A. legjobb formád tornáját, tetszik is, jól megmozgat, kicsit talán sok benne a comb. De már kezdem unni vagy nem tudom, nincs kedvem már csinálni, és az evés kényszerek is újra előjöttek.

Normális? Mit tehetek ellene?

Olyan jó lenne eljárni valahová tornázni vagy úszni, de csak itthoni edzések jöhetnek szóba, mert az 1 éves lányom nincs kire hagynom. Párom nagyon sokat dolgozik, szüleink rég meghaltak.

Mit ajánlanátok amit nem unok meg és itthon is végezhető?

Lehetőleg ne nagyon táncost, mert próbáltam és mivel nincs ritmus érzékem össze vissza csináltam mindent.


2012. szept. 3. 20:32
 1/9 anonim válasza:
Csinálj az insanity-t. Tuti biztos a fogyás, ha megfelelően csinálod, és nem unalmas mert 14 videóból áll, és be van osztva ez a 14 videó 60 napra. Én is ezt csinálom, 1 hete kezdtem, de szemmel látható a változás!
2012. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Megpróbálom holnap. Köszönöm.
2012. szept. 3. 20:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Ismerős...

Én azt csináltam, hogy töltöttem le Rubint Rékát és Sinkó Andreát is.

Egy hétig csak Alexa, 1 hétig csak Réka ha meg mindkettőt unom akkor Andi. Vagy néha hozzájuk pluszba Andi. Youtube-on is vannak tornavideók.

2012. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a koplalást, nem lesznek zabarohamaid.
2012. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 poiu ***** válasza:

Nem fog bedőlni. Másold ezt be a youtube-ba:

aerobic exercise at home for women to lose weight


és kapsz 14 ezer aero-bikát. Nézegesd, ami tetszik próbáld ki és válts másra bármikor. Majdnem mindegy, mit csinálsz, ha a pulzusodat feltornázza.

2012. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem koplalok. Reggelizek, tízóraizok, ebédelek és vacsorázok.

Nincs is baj a vacsoráig, de utána éjszakára előjönnek a falási rohamok.

2012. szept. 4. 06:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen tápanyag hiányzik, ha falási roham rád tör. Nézd végig az étrendedet, nem hiányzik e belőle valami makro vagy mikro tápanyag.
2012. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs a környéketeken egy olyan edzőterem, ahol van gyerekmegőrző? Én egy Bp. melletti kisvárosban lakom és itt szerencsére van egy.

Pont 1 éves volt a nagyobbik fiam, amikor elkezdtem lejárni. Először csak heti 1-2x, utána 3-4x, néha 5x is. Nagyon jó aerobic órák voltak, meg spinning, imádtam járni és a fiam is szeretett a gyerekekkel játszani.

2012. szept. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]


Én ezt fogyasztom,nem kívánom a kaját ill. kevesebbet eszem.Azt meg hogy mi hiányzik a szervezetedből a több százféle anyagból nem lehet megtalálni....ebbe több mint 600 szervezetnek szükséges anyag van.

2014. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!