Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék min.5 kg-ot....

Fogyni szeretnék min.5 kg-ot. Hogyan? Nem kalóriaszámlálgatással, hanem valami más módszert keresek. A mozgás megvan, csak az étrenden kell változtatnom. Megpróbálom kizárni a kenyeret, cukrot.

Figyelt kérdés
De ezen kívül mi az amit még feltétlenül ki kell zárnom és amit feltétlenül ennem kell? Akinek van egy kis ideje és nem koplalással fogyott le, csak odafigyelt az étkezésre, írjon nekem.. Köszii :)
2012. aug. 24. 08:57
 1/8 poiu ***** válasza:
0%
Jól csinálod. A cukrot örökre ki kellene zárni (sajna mindenbe tesznek, olvasni kell a cimkét). A kenyeret hagyd el (próbálni nem lehet :-), én kizárnám az összes keményítőt (krumpli, rizs, gabonatermékek pl. tészta) és zöldséggel helyettesíteném. Én ezt tettem és nem éheztem. 5 kiló nem sok, menni fog, fontosabb, hogy meg is tartsd az eredményr.
2012. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a cukrot örökre ki kellene zárni dolgot hagyjuk már... semmi baja nem lesz a cukortól,nem kilószámra eszi.

Sportolj kérdező,fuss,bringázz,ami jólesik...

2012. aug. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kenyeret (tésztát stb.) csak akkor zárd ki, ha egész életedben képes leszel anélkül élni. Mert ha nem, hiába is fogyózol, amint újra eszed ezeket, már vissza is híztad az 5 (8) kg-t. Sokkal hamarabb, mint ahogy leadod. Meg kéne érteni végre, hogy a megvonáson alapuló alkalomszerű diéták nem működnek.

Egyél jobb minőségű ételeket (kenyeret...), csökkentsd valamennyivel a mennyiséget, de ezt hosszú távon. Akkor működik. A megvonás-zabálás-megvonás kizárólag hízáshoz vezet. Törvényszerű.

2012. aug. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szoondiii ***** válasza:
8%

2 nagyszerű, kamu hozzászólás (2. és 3.)

magyarul hagy terhelje az egész testét MÉEGEZŐ hatású szénhidrátokkal (sok keményítő, szacharóz). hátha neki is tönkre megy a hasnyálmirigye, illetve divatos ma keringési renszert érintő megbetegedésbe belehalni.


de mi van, ha a Kérdező nem egy divatos kis 14 éves, nem justinbiebert hallgat, és az ösztönein kívül még önuralma is van, és nem szorul napi "életadó" kenyér bevitelre, mert nem ettől lesz teljes az élete?


Kérdező, az 1. válaszoló ugyan rengeteg tudományos magyarázattal nem akart terhelni, de alapvetően ha az egészség vagy fogyás érdekel, vagy valaha érdekelni fog akkor úgy van értelme csinálni, ahogy írta.

2012. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 poiu ***** válasza:
A tapasztalat az, hogy a KALÓRIAmegvonáson alapuló diéták nem működnek. Lehet fogyni 100% pizza diétán, csak nehéz pizzából keveset enni. Szerintem a kérdező jó úton jár: ha kizárja a kalóriában koncentrált és etetős ételeket, nem kell kalóriát számlálni.
2012. aug. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem próbáld ki az én módszeremet! Nekem 24 kilót vitt le... Rövid idő alatt!!

Változtasd meg az arányokat az étkezésedben!


Egyszerű példa! Reggeli! Kenőmájasos kenyér, paprika paradicsom! Eddig ettél 2 kenyeret, meg 1-1 zöldséget...

Mostantól egyél fél kenyeret, meg hozzá 2-2 paprika-paradicsomot! Mindent beviszel, ami kell, de többségben rostokkal teli "negatív kalóriás" ételek lesznek...

És finomat ettél!

A lényeg: Kevés krumpli, tészta kenyér! Épphogy valami az íz kedvéért! És mellé sok zöldség gyümölcs, rost... A husi nem gáz! De ami rengeteg gyorsan felszívódó szénhidrátot tartalmazó kalóriadús ételek kerülendők! Ha meg vannak, max. 20%-át tegyük ki az étrendednek!

2012. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.. És mi az amit mindenképp kerüljek még?
2012. aug. 31. 13:01
 8/8 anonim ***** válasza:
SZia! A cukros uditoket keruld. En sosem szerettem oket, es nem is iszom. ES meg elek.Viszont szeretem a tiszta vizet, a zoldteat (cukor nelkul), es a jominosegu gyumolcsleveket. Sosem voltam nagy kenyerevo, es hiaba ha nem is dietazom, eleve nem eszem sok kenyeret. Sok salatat erdemes enni, pl tonhalla szoktam keverni. Olivaolajat hasznalok mas zsirok helyett, es 100%-os mezet edesitesre. Idonkent meg a csoki is beleferhet, de akkor feketecsoki legyen, es ne sok, es csak ritkan. En este amikor ehes vagyok almat szoktam enni amugy. Mar lefekves kornyeken, mert ehesen nem tudok aludni.
2012. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!