Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mozgas nelkul le lehet fogyni?

Mozgas nelkul le lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Igazabol csak kivancsi vagyok, nem tartozik a jovobeni celjaim koze a mozgas nelkuli fogyokura. :)

Csak egy pelda: ha valaki korhazban fekszik, es nem mozog vagy epp munkanelkuli es a napi "sportja", ha lemegy a boltba, viszont 1000 kcal-t eszik meg naponta (normalis kajak: csirke, hal, zoldseg) attol meg fogyni fog?


2012. aug. 23. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Mozgás nélkül is le lehet, csak nehezebb és tovább tart. Kell az, ne legyen lusta az ember, főleg ha jól akar kinézni.

Ha naponta 1000 kalóriát akarsz enni, akkor az nem normális és ha munkanélküli vagy akkor bőven van időd mozogni. De lehetséges.

2012. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Én anno érettségi után végigdolgoztam a nyarat, és gyakorlatilag nulla volt a mozgásom, csak annyi, hogy a sok munka miatt nem volt időm feküdni a tv előtt és nassolni. Jó egy hónap alatt fogytam olyan öt kilót, ami az évek folyamán se nagyon jött vissza.
2012. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kettes 2-es "dolgoztam" és pedig mit?
2012. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tojasleves válasza:
Exem majd 10 kilót dobott le, csak azzal, hogy odafigyelt a kajára (iskolás, nem mozog) Lakótársam 25 kilót dobott le, hogy odafigyelt a kajára, mellé fizikai munkát is végzett, de nem sporttevékenység, csak munka. Mindkettő visszavett a szénhidrátból, és már az is elég volt. Mondjuk lakótársnak volt miből fogynia :)
2012. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szoondiii ***** válasza:

Lehet.

1000kcal még egy nőnek is rövid távon komoly egészségkárokat okoz.

Ha normális (csirke hal zöldség) kajákat eszel, akkor ehetnél annyit, amennyivel jól laksz. És nem hiszem, hogy 1000kcal csirkehalzöldséggel jól lakik egy ember egy napig. Esetleg ha 90%-ban zöldség, de az túl el van tolva növény irányba, 50-50% állati/növényi táplálék lenne körülbelül ideális. Kb.

2012. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hármasnak. Tescóban voltam pénztáros, nem mondom, hogy egy iratrendezgetés, de nem is annyira durván megerőltető.
2012. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!