Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 3, esetleg 4 futás elég...

Heti 3, esetleg 4 futás elég a hízás elkerüléséhez?

Figyelt kérdés
Egészségesen igyekszem táplálkozni, de nem bírok minden nap futni...
2012. aug. 23. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem is kell minden nap. Persze, hogy elég.
2012. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szoondiii ***** válasza:
10%

A testsúly és a futás között lényegében nincs összefüggés.

Tehát teljesen mindegy.

Az egészséges táplálkozásodból szedd ki a teljes őrlésű gabonákat, kenyérféléket, rizst joghurtot tejet, és akkor menni fog a fogyás is (meg egészséges lesz a táplálkozás is).

2012. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Második válaszoló ne akarj már ennyire okos lenni :D

Nincs összefüggés. Ezt hol hallottad.

Amúgy tejet fogyaszthatsz annyit amennyit akarsz és amikor akarsz és joghurtból is natúrt.

A gabonáról sem kell lemondani. Ha figyeltél volna súlyt tartást akar és nem fogyni.

2012. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. aug. 23. 11:52
 5/10 Szoondiii ***** válasza:
16%

pedig mondhatjuk, hogy okos vagyok de nem azért mert tudom hogy a tejben lévő marha inzulin, növekedési hormonok egy részt egészségtelenek, már részt segítenek a zsírosodásban (a borjú tápláléka).


a gabonákban lévő glutén egy részt minden szervünkre káros, de ide illik most az általa kiváltott a pajzsmirigyet érintő autoimmun reakció. tulajdonképpen minden pajzsmirigy alul/túlműködéses embert szűrni kéne glutén érzékenységre, jó kis átfedés lenne HA a glutén érzékenységet megfelelően ki tudnák mutatni.


a szénhidrát fogyasztás egy részt fölösleges, más részt a vércukor, inzulin szint megemelésével a zsírosodásban játszik szerepet.


nem tartok hegyibeszédet, ki a franc mer megkérdőjelezni engem, és benyögni hogy nincs gond a tejjel? menjen tanuljon még kicsit, de ne egy tejiparostól vagy a nagyszüleitől akik már 1903-tól tejet isznak..

2012. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Remélem nem Budapesten laksz ,mert előbb fogsz meghalni a szomogtol mint a szénhidráttól. 40 KG-ot fogytam kb 1,5 év alatt. Ittam tejet,ettem néha kakóscsigát,de a teljes kiőrlésű gabona minden napos volt. Még,hogy ettől hízik az ember.. Ugyanmár.. Mozogni kell


Témához: Igen heti 3-4 futás elegendő!

2012. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szoondiii ***** válasza:
16%

Te vagy az etalon, meg gondolom nagyszüleid is 120 éven át ittak tejet.


igen, Budapesten lakom, itt lehet hatékonyan szervezni a dolgokat, nem egészséges de valamit valamiért.


inkompetens ember ír szénhidrát fogyasztásról és tejivásról.. nem akarod esetleg még a dohányzás áldásos hatásait is ecsetelni?

nem zártam ki soha sem, hogy lehet fogyni tejjel és gabonákkal. szimplán csak nehéz és egészségtelen.

2012. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hogy elég 3-4 futás hetente, hanem inkább tilos ennél többször.
2012. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem is kell minden nap, sot. Lehetoleg egy napot mindig hagyj ki futasok kozott.

Az egeszseges taplalkozassal meg hizhatsz (futas mellett) ha tobb kaloriat viszel be mint amennyit elegetsz.

Vagyis mertekkel :)


Ha van okostelod, akkor ajanlom, hogy keress valami futos applikaciot.

En a Nike+ runningot toltottem le ami meri a lefutott tavolsagot, eltelt idot, sot az eletkorom es testsulyom megadasaval meg a az elegetett kaloriat is.

2012. aug. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szoondiii ***** válasza:
nem, egészséges táplálkozással nemigen hízhat. gabona-tej alapú táplálkozással hízhat, ha a kalóriamérlege átbillen DE ez koránt sem egészséges. hiszen az orvos-dietetikus ajánlja, eleve gyanús lehetne :)))
2012. aug. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!