Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit rontottam el?

Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Egy hónapig nem ettem finomított cukrot.Kedden,csütörtökön és vasárnap futottam 30 percet.Nagyon figyeltem a táplálkozásra.Mégsem fogytam,hanem sikerült híznom 2 kg-t.Akkor most mit csináltam rosszul?
2012. febr. 26. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát csak a táplálkozásban kell lennie a hibának.

Mit ettél mit ittál és mennyit? És hány kiló vagy?

2012. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Számold a kalóriákat, az a biztos, mert sajnos egészséges kajákból is összejöhet napi 5000 kcal...
2012. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A cukor mellett a szénhidrátot is csökkentened kell ha fogyni szeretnél. Igy biztosan fogsz tudni. Hány kg és cm vagy?
2012. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
173 cm vagyok,65 kg-vel kezdtem a fogyót,tegnap 67 voltam,ma 66.A szénhidrátot is csökkentettem,sok fehérjét ettem.Lehet az volt a baj,hogy a suliba vittem szendvicset?De az is rozskenyeres volt.először 57 kg akartam lenni,de rájötte,hogy az már csontváz,így most 60 kg a cél.
2012. febr. 27. 09:43
 5/10 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy kövér lennél ilyen arányokkal. érdemes volna látni fotót is rólad, mivel pl. számít a tesfelépítés, csontozat. rajtam pl. a 60 kg tök másképp néz ki, mint egy barátnőmön (engem kevesebbnek látnak olyankor is, amúgy 168,5 cm vagyok). ha figyelsz az étkezésedre és összetett szénhodrátokat eszel inkább és sportolsz, nuku cukor, akkor türelemmel és idővel lejjebb fog menni. mennyi gyümölcsöt eszel?
2012. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem sokat akarok fogyni,csak 60-ra.Sok gyümölcsöt szoktam enni,a suliba is viszek almát,meg amikor csak tehetem,eszek.
2012. febr. 28. 09:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor helyben is vagyunk.

A gyümölcsben egyetlen makrotápanyag van és az a cukor.

Lehet gyümölcsöt enni csak diétába nagyon mértékkel.

2012. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen egyetértek, a gyümit kell csökkenteni (fentebb kérdező voltam)
2012. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát d akkor a barátnőm az hogy tudott fogyni,amikor csak almát evett?Ezt most nem értem:/
2012. febr. 29. 09:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha csak almát evett semmi mást(se szénhidrát, se fehérje) akkor ez egy böjtnek felelt és ilyenkor van sùlyvesztés. Âm amint visszatér a régi étkezéshez változtatás nélkül akkor vissza fog jönni.
2012. febr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!