Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18 nap, csak zöldség és...

18 nap, csak zöldség és gyümölcs, de nagyon kevés. Mellette 5-10 óra folyamatos mozgás, séta és torna. Mennyi menne le?

Figyelt kérdés

Illetve még olyan kérdésem lenne, hogy aki csinált 0 kalóriás diétát, azaz csak 2-3 liter vizet ivott naponta 3 hétig (mert olvastam ilyet) az valóban le tud adni 15 kilót is? Mondjuk ha lány, 65kg-ról indul 180 cm-vel mint én. Nem áll szándékomban kipróbálni, csak kíváncsi vagyok rá, mert elég drasztikus fogyás, és számomra hihetetlen...

Ha válaszoltok köszönöm!


2012. aug. 12. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
15 kgnak jelentős része izom. 2 hét alatt is lemegy a 15 kg, nem kell ahhoz 3. Csak zöldséggel és gyümölccsel nem tudnál 10 órát mozogni, összeesnél.
2012. aug. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

te normális vagy????

hova pitsába akarsz te fogyni 65kilósan a 180cm-hez???

mi van mindenki meghülyült így az utolsó pár hetes vakációban?

kapjál már a fejedhez!! megakarsz halni szívrohamba?? zöldség, gyümölcs-hurrá gratulálok ezek nagyon finom és fontos részeink az életünknek táplálkozási szempontból de ezek nem elegek!! Mit gondolsz a SZÍVIZOM miből épül fel?? az izmoknak mi kell szerinted?-fehérje és ez nálad miben nyilvánul meg?? gondolom nem lencsét meg borsót eszel de ha azt is ennél akkor se elég a növényi fehérje?

tojás, hús, hal, ebédnél rizs és igen kiscsillag ezekhetsz ehetsz zöldségeket

gyümölcs igen finom és tápláló nincs is finomabb mint 40 fokban kiülni ebéd után és megenni 1 szlet hűtött dinnyét de ezek nem elegendők

össze esel és 10 óra folyamatos mozgás kizárt hogy bírnád

egyél már normálisan ne akarj sulikezdésre 40 kilós 10 évesnek sem látszó afrikai éhezős kinézetű kislány lenni

bocs hogy így kiakadtam csak egyszerűen nem értem a mai lányokat, fiúkat, nálam még az volt a szép ha egy lánynak van feneke, combja, melle és nem csak csont és egy kis lógó mell meg bőr, na a fiúkról meg ne is beszéljünk, van olyan srác aki a 50-60 kilo a 180cm hez és fogyózik, mert nem megy rá a xxs csőfarmer

bocs, korán van:( ja és nem vagyok se elhízott se világfájdalmas, se semmi ,ás ilyen még hisztis se, csak nőljetek már fel ésszel gyerekek ÉSSZEL!!!

pontozzatok le


UI: kell a gabona is-zabpehely, teljes kiőrlésű kenyér, tészta, gyümölcsök, főtt krumpli, tejtermék-sovány túró, kefír, sajt, és tej-SZONDI pontozz!!!!

2012. aug. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Smartguy86 ***** válasza:

Ha szarul nézel ki, annak az az oka, hogy:


1. izmaid satnyák, mint a szar - alig eszel, főleg fehérjét nem, közben pedig nem edzel, nem fejleszted az izmaidat, így a zsír határozza meg a testedet,még akkor is, ha amúgy abból sincs sok rajtad


2. Hülye vagy! Így nem lehet élni, a fogyás nem kúra, hanem életmód - ha te egész nap zöldségen meg vízen fogsz élni, akkor 1 hét után a mentő visz majd el. Enni kell!!!! Ez olyan, mintha benzin nélkül akarnál autókázni...

2012. aug. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem,hogy főleg a 2. és a 3. tökéletesen leìrt mindent,egyetértek!

Egyébként 180cm-hez a 65 kg pont jò,viszont sportolhatsz,hogy izmosodj!;-)

2012. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
* és 3. is
2012. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-10 óra mogás 18 napig? :DD

nem hiszem hogy az menni fog. a realisztikus célokat sokkal könnyebb betartanihidd el. lehet hogy kibírod 3 napig, aztán abbahagyod és teletömöd magad hamburgerrel. e helyett ehetnél egészségesen és sportolhatnál és nem jönnének vissza a kilók

2012. aug. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!