Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A gyümölcs hízlal?

A gyümölcs hízlal?

Figyelt kérdés
Pl este 6 után nem szabad enni. Gyümölcsöt se?

2012. júl. 28. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

oké, te hülye vagy

2012. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért?
2012. júl. 28. 20:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1.Nincs olyan, hogy hizlal(vagy ha igen, próbáld már definiálni...szerinted a csoki hizlal? szerintem nem, mert ha megeszek belőle egy kockát, semmi bajom nem lesz. az alma hizlal? szerintem igen, mert ha megeszek belőle egy nap 30 kilót akkor hízok..)

2.Nincs olyan hogy nem eszünk este 6 után, mert gondolom nem este nyolckor mész ágyba. Szerinted ha én éjjel kettőkor alszom el, akkor ne is egyek este hat után?

2012. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
36%
De.Belefer 6 utan gyumolcs persze mertekkel.Ha dietazol nem ajanlom a banant.
2012. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak okosan vele mivel a máj 1nap kb 50g fruktózt bír lebontani a többi viszont zsírrá alakul.
2012. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Diétában nem ajánlatos este gyümölcsöt enni a gyümölcscukor miatt, ilyenkor már minimalizálni kell a ch-t és főként fehérjét enni. De súlytartón nyugodtan belefér pár gyümölcs este, még egy banán is, ha amúgy rendben volt az étkezésed napközben :)


21L

2012. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22 kg-ot fogytam sporttal, normális étkezéssel. És bizony szinte minden este ettem gyümölcsöt!:)
2012. júl. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sok benne a gyümölcscukor, de még mindig ez a jobb mint a gyorskaja, az a tévhit, hogy este hat után nem eszünk egy k*rva nagy f*szság és csak lassitja az anyagcseréd, persze valami sz*rt tényleg nem kéne hat után enni, de tök m1 mert azt hat előtt sem kéne
2012. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!