Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire gyümölcs, vacsorára...

Reggelire gyümölcs, vacsorára csümölcs, hatásos diéta?

Figyelt kérdés
mert eddig normálisan reggeliztem (szendvics, péksüti, stb), de ebédre már nem ettem tésztás, lisztes ételeket, délután-este meg csak csümölcs vagy zöldség. most viszont mivel lassan fogyok és a hasam is nagy, így gondoltam, reggelire is gyümölcsöt eszek. hatékonyabb? nem leszek éhesebb estére? mert eddig mivel bereggeliztem, nem voltam este éhes.. de így? előre is köszönöm.
2012. júl. 26. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen hatást akarsz elérni.

A negatív hatás is hatás...

2012. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyümölcs egy marha tág fogalom. Milyen gyümölcs? Alma? Körte? Dinnye? BANÁN? Meg kéne nézni a napi szénhidrát-beviteli igényedet, és azt jó minőségű, lassan felszívódó ch-ból összeállítani. Táblázatban megnézhető, melyik gyümölcs mennyi ch-t tartalmaz. Estére már ne rakd.
2012. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az eddigi általános minta étrendem: reggeli egy szendvics, vagy egy szelet pizza, vagy kb 2 pogácsa, stb.. (kb reggel 8-9 körül). majd séta a melóhelyre. ebédre általában: pörkölt rizssel, vagy zöldségleves, főtt tojás virslivel, vagy toroskáposzta kenyér nélkül, stb. kenyér, tészta lisztes ételeket nem eszek. délután 2 barack, vacsára pedig (olyan 7-8 körül, későn fekszek le), általában pár darab savanyúság uborka, 1-2 barack, negyed dinnye, mikor melyik.. de kb ilyesmi... és most hasonlóan akarom csinálni, csak a reggeli helyett szeretnék gyümölcsöt enni. pl 2 banánt, vagy 3 barackot, esetleg egy kis ananászt.. és szeretnék fogyni gyorsan persze, de egyébként kb másfél hónap alatt 4-5 kg-t. de a karcsúsodás a lényeg. nagy a hasam,széles a csípőm (úszógumi nagyon), vastag a felsőcombom, hájas a karom...:) de tornázok hetente 2-3x, séta mindennap, futás hetente 1x..
2012. júl. 26. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez mind hiába ha kevés a mozgás. Minden nap menj ki futni 1-2 órát, meglesz a hatása.
2012. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A diéta alapja a SZILÁRD ÉTKEZÉSED!!!-en múlik legnagyobb részben.


1./ protein 2-2,5g/testsúly kg és 1-1,6g szénhidrát/testsúly kg.

2./ Nyers, párolt zöldségek minden mennyiségben.

3./ Sajnos gyümölcsök ez esetben részben no!! Sok bennük a szénhidrát. 1 alma főétkezéskor.

4./ Szénhidrát esetén aránylag a jobb szénhidrátoknál maradni, mint puffasztott rozs, rizs, zabpehely.

5./ Napi 3 liter ásványvíz, tea, gyümölcstea.

6./ Esszenciális zsírsavak. (például Stillmass MCT olajpor), lenmagolja, oliva.



Ajánlatos napi többszöri (5) étkezés. Keveset, sokszor, hogy folyamatosan, nem megterhelve az emésztésed. Soványhúsok, nyers, vagy párolt zöldségekkel, esetleg savanyított tejtermékek.


Protein esetében érdemes olyan proteint választani ami széhidrát, és zsírmentes, vagy megközelítőleg az. Szóba jöhet HiTech Whey C6

2012. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!