Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi van ha csak gyümölcsöt eszek?

Mi van ha csak gyümölcsöt eszek?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni,hogy mi van ha néhány napig csak gyümölcsöt eszek? Lehet fogyni tőle elsősorban? Ha igen mennyit,és milyen gyümölcsöt egyek? Normális válaszok érdekelnek,úgyhogy mellőzzük a kioktatást,tapasztalatok érdekelnek. Köszönöm.

2012. aug. 1. 18:46
 1/8 anonim válasza:
Hosszútávon nem a legjobb. Egyél mellette sok fehérjét is.
2012. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha csinálom...mit tudom én,3 napig? Érek vele valamit?
2012. aug. 1. 18:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez történik, ha hosszú távon nagyrészt csak gyümölcsöt eszel:

[link]

2012. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 napot még fel lehet fogni tisztítókúrának is, nagy bajod nem lehet tőle, viszont én a helyedben nem egymás után tenném azt a 3 napot, hanem mondjuk 1 hét különbséggel. 3 nap alatt pedig nem fogsz lefogyni, lehet, hogy lemegy 1-2 kiló, de azonnal vissza is megy, ha elkezdesz normálisan enni.
2012. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. aug. 1. 19:23
 6/8 kalmj ***** válasza:
Eztipikus jojódiéta kezdés. Ha ilyen megszorításba kezdesz le fog lassulni az anyagcseréd és hízékony leszel.
2012. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jojo.
2012. aug. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szintén jojó! Ráadásul a sok fruktóz nemhogy nem fogyaszt, de hízlal is! Inkább a zöldségek és a hüvelyesek a jók! Kivéve a kukorica...
2012. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!