Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy hétig minden nap...

Ha egy hétig minden nap zöldséget gyümölcsöt eszek (saláták stb ) csak nagyon minimális kenyeret akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Remélem a fehérjét nem felejted el. Viszont a kenyeret teljesen el kell felejteni. Igen, fogyhatsz.
2012. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Megfogod unni én is meguntam. Bár én azóta nem eszek kenyeret, cukros cuccokat...
2012. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogyhatsz,aztán amint visszatérsz a rendes kerékvágásba, a hatszorosát hízod vissza! :D Sok sikert!

Mikor értitek már meg,hogy a tartós fogyáshoz hetek kellenek,normálisan kialakított életmód és sok mozgás? A lustaság,meg a hülyeség,az megy...

2012. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek a koplalós divatdiéták hatalmas baromságok. Fehérje+szénhidrát bevitel is szükséges, mert abból lesz az energia. Ha nem adsz a szervezetednek elég energiát, akkor mindent, amit csak tud zsírrá alakít és nem fogsz se fogyni, se izmosodni, viszont elég sokféle betegséget összehozhatsz magadnak.
2012. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az izomtérfogatod fog csökkenni valamicskét 1-2 kilót a fehérje megvonás miatt,testzsír semmi nem fog lemenni,raktározódik,puhább leszel.

amint vége ennek a dolognak visszatöltődnek az izmok és ugyanott vagy.

tehát a terv hibás.

a legrövidebb diéta meg 2 hónap,nem egy hét és a fehérje az alapja.

2012. júl. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
logikus h ilyen etrend mellett lesz sulyvesztés, de az már más kérdés, h mibol fogysz, csak salakanyag és víz lesz, aztan a duplaja jon vissza!!
2012. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!